Ostatnie mecze w styczniu

Przed nami ostatnie gry w styczniu 2020 roku. Tak prezentuje się nasz kalendarz na nadchodzące dni.

Weekendowe zmagania rozpoczniemy w sobotę 30 stycznia o godzinie 8.00. Zespół F1C w hali SMS-u Wieliczka zmierzy się z zespołem Solnego Miasta. O godzinie 10.00 na Małopolską Arenę Lekkoatletyczną wybiegną młodziki z grupy D1B. Ich przeciwnikiem będzie Wiślacka Szkoła Futbolu 2009.

Skrzaty trenujące pod szyldem G2C spotkają się w sobotę o godzinie 11.00. Miejscem rozegrania gry będzie Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Po drugiej stronie barykady stanie drużyna G2B.

Żaki z grupy F1B pojadą w sobotę do Krakowa. Przy ulicy Sodowej o godzinie 11.30 zmierzymy się z Orłem Piaski Wielkie.

Skrzaty z zespołów G1B oraz G1C także spotkają się na wewnętrznej rywalizacji. Braterski bój rozpocznie się o godzinie 12.15 w staniąteckiej szkoły podstawowej.

Na wyprawę do Nowego Brzeska wybiorą się nasze Orliki. Spotkanie przy ulicy Krakowskiej rozpocznie się o godzinie 12.30. Na wyjeździe zmierzymy się z Nadwiślanką Nowe Brzesko.

Żaki z grupy F2B spotkają się w Staniątkach (szkoła podstawowa) z Batorym Wola Batorska. Halowa gra kontrolna rozpocznie się o 14.00. Ich koledzy z grupy F1A zmierzą się pół godziny później z Sandecją Nowy Sącz. Mecz rozegramy w hali w Niepołomicach-Jazach.

W sobotę wieczorem Młodziki z zespołu D1A spotkają się przy Rydłówce w Krakowie z Garbarnią. Mecz w Krakowie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Trzy wydarzenia czekają nas w niedzielę. Na ligę sparingową organizowaną przez Cracovię pojedzie zespół F2A. Mecze przy Wielickiej w Krakowie rozpoczną się o 10.00. O tej samej porze na Orliku w Niepołomicach dojdzie do pojedynku zespołu E1B z Niepołomicką Szkołą Futbolu.

Niedzielę skończymy przy Sodowej w Krakowie gdzie Orliki E1A zmierzą się z Radziszowianką Radziszów. Grę zaplanowano na 11.30.