Pomagamy Ukrainie

Szkoła Futbolu Staniątki i Gminne Centrum Sportu w Staniątkach włączają się w pomoc dla Ukrainy. Zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 20:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 20:00 na obiektach Gminnego Centrum Sportu przy ulicy Sportowej 961 w Staniątkach (Pawilon B, szatniowy). Co drugi dzień począwszy od poniedziałku 28 lutego zebrane produkty będą przekazywane do magazynu zbiórki w Krakowie skąd trafią do potrzebujących.

Potrzebne będą: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pięlęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe.

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

W miarę możliwości prosimy o pakowanie produktów w kartony.

W przypadku chęci pozostawienia produktów w innych godzinach prosimy o kontakt pod  numerem telefonu 605-525-999.

Dziękujemy za każdy gest.