Pierwsze lutowe wyzwania

Zaczynamy drugi miesiąc 2021 roku. Ten weekend będzie przebiegał pod hasłem gier wewnętrznych.

W sobotę o 9.30 na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej zmierzymy się z Górnikiem Wieliczka. Jako pierwsi w tej weekend swoją formę sprawdzi grupa D1B.

W hali sportowej w Staniątkach czeka nas gra wewnętrzna pomiędzy zespołami G2B oraz G2C. Początek tej rywalizacji zaplanowano na 11.00.

Młodziki z zespołu D1A spotkają się w sobotę ze Sportowcem Modlniczka. Mecz przy ulicy Boguckiej w Wieliczce rozpocznie się o godzinie 11.00. Również przy Boguckiej po meczu Młodzików, z SMS-em Wieliczka zagrają nasi trampkarze z zespołu C1A.

O 12.15 czeka nas gra wewnętrzna zespołów F2B oraz G1B/G1C. Ta rywalizacja odbędzie się w hali w Staniątkach.

Między sobą sobotnią „gierkę” rozegrają trampkarze z grupy C1A. Ten mecz rozegramy na Orliku w Podłężu o 13.00.

W niedzielę o 10.00 grupa E1B rozegra sparing wewnętrzny. Mecz odbędzie się w hali w Staniątkach. O tej samej porze na mecz w ramach ligi sparingowej Cracovii pojadą piłkarze z grupy F2A. Żaki Młodsze rywalizować będą przy Wielickiej w Krakowie.

Żaki Starsze z zespołu F1B spotkają się z Niepołomicką Szkołą Futbolu Puszcza. Mecz w samo południe zostanie rozegrany pod balonem przy ul. Kusocińskiego w Niepołomicach. Godzinę 15 minut później pod balonem przy stadionie Puszczy grupa F1A także zmierzy się z zawodnikami Żubrów.

W niedzielne popołudnie (17.00) w Krakowie przy ulicy Sodowej zespół E1A zagra z Tramwajem Kraków.

O godzinie 12.00 na hali w Staniątkach grę wewnętrzną rozegrają zawodnicy z grupy F1C.

Ostatnim niedzielnym akcentem będzie mecz towarzyski grupy F1B z Niepołomicką Szkołą Futbolu Puszcza, który zostanie rozegramy pod balonem w Niepołomicach w samo południe.

Trzymamy kciuki za udany weekend!