Nasza siła

To dzięki ich pasji, zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu nasi podopieczni mogą się rozwijać. Dzisiaj parę słów kadrze trenerskiej Szkoły Futbolu Staniątki

Złota gwiazdka PZPN, specjalny program do zarządzania, wykorzystywanie nowych technologii to wszystko nie miałoby większego znaczenia gdyby nie oni, Trenerki i Trenerzy naszych zespołów.

15 trenerów z których przynajmniej dwóch jest zaangażowanych w każdą z 18 grup treningowych pozwalają nam wierzyć, że wychowankowie Szkoły Futbolu Staniątki w niedalekiej przyszłości będą stanowić o sile polskiej ekstraklasy, a może nawet i reprezentacji Polski.

Cieszymy się, że za pasją naszych szkoleniowców w parze idzie także chęć samorozwoju. Już niedługo standardem w naszej strukturze będzie posiadanie jeszcze wyższych niż dotąd kwalifikacji. Nasi trenerzy są w trakcie kolejnych kursów, które sprawą, że certyfikat UEFA B, będzie podstawą w naszym zespole. Dodatkowo w nowym roku kalendarzowym trenerzy Mazurków i Turecki rozpoczną kurs UEFA A.

To wszystko po to by zdobytą wiedzę przekazywać naszym podopiecznym!