Edu-Paczka z dr Łukaszem Panfilem

Szanowni Rodzice,
Z przyjemnością informujemy,że nawiązaliśmy stałą współpracę z dr. Łukaszem Panfilem, specjalizującym się w temacie wspierania rozwoju dzieci w sporcie i poprzez sport.

W ramach tej współpracy, co dwa tygodnie będziecie Państwo otrzymywać od nas tzw. „edu-paczki dla rodziców dzieci uprawiających sport”, przygotowane właśnie przez Łukasza Panfila. Ich głównym celem jest pomóc Państwu zrozumieć sport dzieci, korzyści wynikające z jego uprawiania, a także rolę jaką rodzice pełnią w tym rozwoju.

Poszczególne odcinki będą umieszczane co dwa tygodnie w piątki liczyć od 23 lutego zarówno na tablicy programu ProTrainUp jak również w zakładce „Dla Rodzica” na naszej stronie.

Zachęcamy do aktywnego udziału, zaangażowania się i tym samym wspierania sportowego rozwoju swoich dzieci!