Co nas czeka w ten weekend?

Zapraszamy na zapowiedź najbliższych dni w naszej szkółce!

Trampkarze
Zespół trenerski Podsiadło-Warczak musi przygotować swoich piłkarzy do kolejnego meczu o ligowe punkty. Tym razem trampkarze SFS zagrają w niedzielę o godzinie 9.00 z Wieliczanką Wieliczka. Mecz odbędzie się w Zakrzowie, a nasz zespół będzie pełnił funkcję gospodarza.

Młodziki
Zespół naszych Młodzików czeka w Zakrzowie mecz z Błękitnymi Bodzanów. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 3 października o godzinie 10.00. Druga z drużyn Młodzików (D1A) również w roli gospodarza podejmie LKS Śledziejowice. Mecz w niedzielę o 11.00 w Zakrzowie.

Żaki
Grupa F1A zagra w niedzielę sparing z zespołami Cracovi oraz PAPN Kraków. Początek zmagań o 10.00. Grupa F1B trenera Filipa Mazurkowa zmierzy się z grupą F1C kierowaną przed trenerów Tureckiego i Rodaka. Pamiętajmy, że gra wewnętrzna podobnie jak mecze pucharowe rządzi się swoimi prawami!

Żaki Młodsze
Zespół F2A pod kierunkiem trenera Bułata rozegra mini turniej w którym wezmą udział cztery zespoły. Nasi zawodnicy zmierzą się z Iwanowicką Akademią Futbolu, NSF Puszcza, UKS Rajska Szkoła. Ta zacięta rywalizacja rozpocznie się 3 października na obiektach Next Level Fitness o godzinie 10.00. Po zakończeniu turnieju około 12.15 drugi zespół F2B zagra sparing z UKS Rajska Szkoła.

Orliki
W niedzielę 4 października w Brzeziu zostanie rozegrana liga sparingowa. Czekamy na wiele bramek i niezapomniany akcji naszych Orlików! Zespół E1B mikrocykl treningowy zakończy grą wewnętrzną.