Bambini pierwsze zajęcia już 30 maja

Najmłodsi zawodnicy wracamy do treningów, do piłki, do kolegów a przede wszystkim do super zabawy!

Pierwsze zajęcia po 11 tygodniach przerwy odbędą się w sobotę 30 maja w gminie Niepołomice oraz w poniedziałek 1 czerwca w gminie Wieliczka.

Prosimy aby pamiętać, że w dalszych ciągu obowiązują nas zasady bezpieczeństwa jak listy obecności na wszystkich treningach oraz:

1. treningi w grupach 20 osobowych na orliku 10 dzieci+ 10rodziców,
  2. treningi na halach sportowych powyżej 1000 m2 – 32 osoby + 3 trenerów,
  3. trening w kontakcie, małe gry 1×1,
  4. dezynfekcja rąk przed i po treningu zawodnika i trenera,
  5. dezynfekcja sprzętu przed i po treningu,
  6. przypomnienie zasad bezpieczeństwa przed każdym treningiem,
  7. oznakowanie obiektu i miejsca do dezynfekcji rąk i sprzętu,
  8. terminy treningów zgłoszone na policję i do sanepidu,
  9. treningi zgłoszone do zarządcy,

dlatego wprowadziliśmy zasadę, że na treningi mogą uczęszczać zawodnicy, którzy wyrazili taką deklarację u trenera prowadzącego.

Jeżeli zawodnik nie wysłał takiej deklaracji trenerowi prowadzącemu do 25 maja a chce wrócić do treningów do czego zachęcamy to obowiązkowo musi skontaktować się z administracją SFS poprzez wysłanie email na adres kontakt@szkolafutbolu.pl lub zadzwonić do swojego trenera prowadzącego najpóźniej na 1 dzień przed zajęciami.

W przypadku braku takiego kontaktu zawodnik, który nie zadeklarował chęci powrotu trenerowi prowadzącemu do 25 maja nie zostanie wpuszczony na trening z przyczyn obowiązujących nas zasad bezpieczeństwa.

Harmonogram treningów od 30 maja do 27 czerwca.

gmina Niepołomice

miejsce: orlik Podłęże

dzień: każda sobota od 30 maja do 27 czerwca (30.05, 06.06, 13.06, 20.06, 27.06,)

godzina: 9:30 – 10:20 (grupa I)

godzina: 10:30 – 11:20 (grupa II)

O przynależności do grupy decyzuje trener prowadzący wysyłając wiadomość sms.

gmina Wieliczka

miejsce: hala Solne Miasto Wieliczka

dzień: sobota od 6 do 27 czerwca (06.06, 13.06, 20.06, 27.06,)

godzina: 10:00 – 10:50

O przynależności do ropy decyzuje trener prowadzący wysyłając wiadomość sms.

Do zobaczenia na zajęciach Bambini!