1% może wiele zmienić

Zbliża się czas rozliczania podatku dochodowego. Pamiętajmy, że 1% naszego podatku możemy przekazać na cele charytatywne.

Szkoła Futbolu Staniątki od lat wspiera inicjatywy przypominające jak ważna jest społeczna odpowiedzialność oraz otwartość na potrzeby innych. Do tej pory wraz z rodzicami zawodników uzbieraliśmy 7627,80zł.

W tym roku także zagrajmy do jednej bramki. Wspólnie możemy sprawić, że „Świat Adasia” będzie jeszcze piękniejszy. Adaś to dzielny chłopiec, który w grudniu świętował swoje 7 urodziny. Przyszedł na świat jako skrajny wcześniak, a jego masa urodzeniowa wynosiła 600g. Adaś ma wodogłowie oraz mózgowe porażenie dziecięce, a ostatnio jego rodzice walczą o oczy chłopca. Mimo trudnych doświadczeń to bardzo dzielny, ale przede wszystkim otwarty i uśmiechnięty chłopiec.

Adaś to synek zaprzyjaźnionego trenera z klubu Puszcza Niepołomice z którą współpraca w ostatnim czasie nabiera rozpędu i jest wielopłaszczyznowa.

Pomóc Adasiowi możemy poprzez fundację Sportowcy Dzieciom. Aby przekazać nasz 1% dla Adasia Stańca wystarczy, że w deklaracji podatkowej wpiszemy:

– rubryka 131 –  0000457030. Jest to nr KRS fundacji Sportowcy Dzieciom
– rubryka 132 kwotę o równowartości 1% twojego podatku
– rubryka 133 – SFS (153). Jest to nr ewidencyjny pod jakim Szkoła Futbolu Staniątki jest zarejestrowana w fundacji Sportowcy

W zespole siła!