SFS Zwycięzcą XII edycji BiznesCup

24 odbyła się XII edycja piłkarskich mistrzostw firm BiznesCup. Turniej po raz pierwszy został rozegrany na nowym obiekcie Gminne Centrum Sportu w Staniątkach.

W turnieju wzięło udział 6 firmowych zespołów a najlepszym okazał się po raz pierwszy gospodarz i organizator turnieju Szkoła Futbolu Staniątki, którą reprezentowali wychowankowie, tatusiowie oraz trenerzy. Drugie miejsce zajęła firma SMAY a brązowe medale przypadły zawodnikom firmy MAN.

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Jędral a najlepszym bramkarzem Szymon Fliśnik ze Szkoły Futbolu Staniątki. Najwięcej bramek zdobyło 3 piłkarzy: Jakub Grochot ze Szkoły Futbolu Staniątki , Paweł Cebula z firmy SMAY oraz Ernest Świętek reprezentujący firmę MAN – wszyscy trzej zawodnicy dla swoich drużyn zdobyli po 6 bramek.

Raz jeszcze dziękujemy za udział wszystkim zespołom w XII edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm BiznesCup!

Smay

Woodward

MAN

Vanking

Icareer

Szkoła Futbolu Staniątki

Do zobaczenia na kolejnej edycji już wkrótce !