Sportowe Stypendium

Szkoła Futbolu Staniątki od roku 2019 organizuje konkurs na stypendium sportowe Bądź Następny.

Stypendium ma za zadanie ułatwić oraz pomóc najbardziej zdolnym zawodnikom ale również zawodnikom, którzy znajdują się w gorszej sytuacji materialnej rozwijać swoją sportową pasję w Szkole Futbolu Staniątki.

W ciągu roku odbywać się będą zawsze dwie edycje stypendium w lutym oraz we wrześniu, a obszary objęte dofinansowaniem to:

a)  dofinansowania do opłaty miesięcznej,

b)  dofinansowania do udziału w obozie wyjazdowym/obozie stacjonarnym/półkolonii organizowanej tylko przez SFS,

c)  dofinansowanie do zakupu sprzętu sportowego tylko w sklepie SFS,

d)  dofinansowanie do treningów indywidualnych prowadzonych tylko przez trenerów SFS.

Środki finansowe przeznaczone na pokrycie budżetu stypendium pochodzą z części umów Sponsorskich oraz środków własnych.