Zapraszamy na mecz Wisła – Napoli z okazji 115 lecia klubu

Informujemy, że Szkoła Futbolu Staniątki jako szkółka partnerska Wisły Kraków zaprasza na mecz towarzyski pomiędzy Wisłą Kraków a SSC Napoli!

Mecz zostanie rozegramy z okazji 115 lecia Wisły Kraków w środę 4 sierpnia o godzinie 18.00 na stadionie w Krakowie.

Wyjazd na mecz odbędzie się spod szkoły podstawowej w Staniątkach o godzinie 16.00

Koszt wyjazdu to:
– 25 złotych dla zawodnika należącego do SFS
– 40 złotych dla zawodnika nienależącego do SFS
– 75 złotych dla osoby dorosłej

Ilość biletów jest ograniczona i wynosi 50. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 30 lipca do godziny 18:00.
W pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia tylko i wyłącznie od zawodników trenujących w naszych strukturach oraz rodziców. W przypadku gdy pozostaną wolne miejsca przyjmować będziemy pozostałe osoby.

Uwaga: Warunkiem organizacji wyjazdu jest zgłoszenie się minimum 30 osób.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza poniżej oraz dokonanie wpłaty za wyjazd do niedzieli 1 marca na nr konta Pekao: 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 w tytule wpisując „Wyjazd na mecz, nazwisko osoby zgłaszającej”

Zapisy zakończone z powodu wyczerpania dostępnej puli biletów.