Za nami II edycja Zimowej Akademii Techniki

W tym roku w dniach 27-31 stycznia w szkole Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach pod okiem trenerów Filipa Mazurkowa i Piotra Mrozka trenowali zawodnicy grup Akademii Futbolu Staniątki z roczników 2012 oraz 2011!

Podczas 5 dni zgrupowania odbyło się 10 treningów piłkarskich ukierunkowanych na doskonalenie techniki. Nie zabrakło również zajęć motorycznych czy mentalnych, które w odpowiednim sposób pomogły ukierunkować młodych adeptów #SFS na początku ich piłkarskiej przygody.

Pod koniec zgrupowania przeprowadzone zostały również testy motoryczne oraz techniczne, które pomogły w określeniu aktualnych umiejętności piłkarskich i wskazały obszary, nad którymi zawodnicy będą pracować w kolejnych miesiącach.

Nie obyło się też bez części rozrywkowej, oczywiście w sportowym duchu. Na koniec każdego dnia organizowane były rozgrywki „Ligi turniejowej” prowadzone w grupach treningowych a ostatniego dnia został rozegrany „Najlepszy Turniej Świata”.