Podsumowanie weekendu 5-6 czerwca

Obejmujemy prowadzenie w walce o I ligę Trampkarzy oraz III ligę młodzików! Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych wychowanków w weekend 5-6 czerwca.

Grupa F1A
Zawodnicy z grupy F1A po raz kolejny mieli okazje rywalizować w niezwykle intensywnych rozgrywkach Turnieju Błyskawicznego. Tym razem do zawodów przystępowaliśmy mocno okrojoną kadrą natomiast była to szansa dla każdego z zawodników do tego aby spędził więcej minut na boisku. Większość meczy w naszym wykonaniu była przyzwoita natomiast przytrafiły się też dwa, w których musimy oddać rywalom, że tego dnia podejmowali od nas zdecydowanie lepsze decyzje boiskowe oraz przewyższali nas zaangażowaniem. Uczciwie przyznać też należy, że mierzyliśmy się tego dnia z na prawdę dobrymi zespołami z okręgu krakowskiego. Tym bardziej będzie to dla nas cenna lekcja, której zapis filmowy dzięki organizatorom turnieju już niedługo wspólnie będziemy mogli przeanalizować. Na wyróżnienie zasługuje Antoni Grabowski, które tego dnia pokazał bardzo wysokie umiejętności indywidualne.
SFS 5:0 Piast Łapanów
SFS 1:2 Pogoń Skotniki
SFS 1:3 Gwarek I Wieliczka
SFS 1:5 UKS Leńcze
SFS I 2:1 SFS II

Grupa F1B
Za nami kolejna odsłona niezwykle intensywnego Turnieju Błyskawicznego. Tym razem SFS reprezentowała również grupa F1B. Był to pierwszy taki duży turniej, rozegrany z na prawdę dobrymi zespołami z okręgu krakowskiego na tle, których pokazaliśmy się przyzwoicie. W każdym ze spotkań rozgrywaliśmy wyrównane zawody a o wyniku często decydowała jedna bramka. Możemy być zadowolenie ze swojej postawy i już wyglądać kolejnych okazji do pokazania swoich umiejętności. Postęp jaki poczynili poszczególni zawodnicy z naszej grupy zwłaszcza jeśli chodzi o rozwój rozumienia gry oraz umiejętności indywidualne może napawać optymizmem.
SFS 2:1 UKS Leńcze
SFS 2:3 Pogoń Skotniki
SFS 2:0 Gwarek II Wieliczka
SFS II 1:2 SFS I
SFS 1:2 Gwarek I Wieliczka

Grupa D1A
Podopieczni trenera Macieja Podsiadło i Konrada Warczaka remisują w I lidze młodzików z Pcimianką Pcim 2-2.
Kolejny mecz emocjonujący do ostatnich minut. Do przerwy dobrą grę w ofensywie udokumentowali Miękina uderzeniem z pierwszej piłki po składnej trójkowej akcji HYŻY-SKOCZEK-MIĘKINA oraz Skoczek. Po przerwie Pcimianka rzuciła się do ataku i mecz zrobił się bardzo emocjonujący. Niestety to gospodarze zdobyli ostatnią bramkę w meczu i w 6 kolejce padł wynik 2-2. Za tydzień ostatni mecz sezonu.

Grupa D1B
Podopieczni trenera Łukasza Ślebody i Adriana Fedoruka wygrywają 7:0 z Błękitnymi Bodznów i obejmują prowadzenie w ligowej tabeli. Bramki zdobywali Kozub , Kucza 2x , Sobas , Giżycki , Górecki , Janecki – gratulujemy!

Grupa C1A
Zawodnicy trenera Macieja Podsiadło i Konrada Warczaka wygrywają 10-0 z Górnikiem Wieliczka II i wskakują na fotel lidera w stawce o I ligę! W sobotnim meczu z drugą drużyną Górnika Wieliczka skutecznością błysnął Karecki który zdobył w meczu 6 bramek któremu wychodziło prawie wszystko ! Dobry mecz rozegrało trio obrońców Mikołaj Solarz- Kacper Pajorski- Maciek Solarz którzy szybko i skutecznie odbierało piłkę często już na połowie przeciwnika!