Podsumowanie weekendu 29-30 maja

Komplet ligowych punktów! Zapraszamy na podsumowanie zmagań naszych wychowanków w weekend 29-30 maja.

Grupa F1A
Ze zmiennym szczęściem podczas rozgrywek Kinder Ligi radzili zawodnicy z grupy F1A. Po słabym początku przyszła wysoka i pewna wygrana a zmagania tego dnia zakończyliśmy cennym remisem, tym cenniejszym, że wywalczonym w ostatniej akcji meczu. Dla nas najważniejszy jest fakt, że wszystkie mecze były nagrywane dzięki czemu wspólnie mogli spróbować przeprowadzić swoje pierwsze analizy meczowe.
SFS 1:9 Błękitni Modlnica, bramka: Adam Tarasiuk
SFS 36:2 Iwanowicka Akademia Futbolu
SFS 6:6 KS Kabel, bramki: Marcel Kalenicz x5, Adam Tarasiuk

Grupa D1B
Wychowankowie trenera Łukasza Ślebody i Adriana Fedoruka wygrali 7:0 z MKS Puszcza Niepołomice w ramach IV ligi Młodzików.
Od początku nasi zawodnicy narzucili swój styl gry co przyniosło już 5 bramek do przerwy a kolejne 2 po zmianie stron.
Na uwagę zasługuje , że nasi zawodnicy tworzą kolektyw który z każdym meczem coraz lepiej ze sobą współpracuje zarówno w obronie jak i ataku.
Widać , że wykonana praca na treningach przynosi efekty a zawodnicy z każdym meczem realizują zadania nakreślone przez trenerów.

Grupa D1A
Odrobiona lekcja przez wychowanków trenera Macieja Podsiadło i Konrada Warczaka. Czwarty mecz z rzędu gdzie o końcowym wyniku decyduje 1 bramka. Solidna gra w obronie w której liderował Nowak oraz odważna i kreatywna gra w ataku którą umiejętnie prowadził duet Pacut-Skoczek pozwoliła na wygranie pierwszego spotkania w 1 lidze „Wielicko – Myślenickiej” . Bramkę na wagę 3 pkt zdobył w drugiej połowie Bruno Skoczek.

Grupa C1A
Trampkarze, wychowankowie trenera Macieja Podsiadło i Konrada Warczaka pewnie pokonują Wieliczankę Wieliczka 5:1 w ramach II ligi Trampkarzy.

Grupa G1B, G1C, G2B, G2C, F1B, F1C, F2A, F2B, E1B, E1A rozegrały mecze towarzyskie i gry wewnętrzne.