Dołącz do Nas

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozpocząć piłkarską przygodę już od 2 roku życia?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy a my poinformujemy Cię o możliwości odbycia bezpłatnych treningów naborowych.

Zanim wypełnisz formularz – sprawdź co nas wyróżnia!

Szkoła Futbolu Staniatki to przede wszystkim pozytywne emocje i duże dawki uśmiechu. Jak już wejdzie się w trybiki tej maszyny, to ciężko się z niej wydostać. Jednak zawsze należy wykonać ten pierwszy krok i przyjść na premierowy trening, który z reguły kojarzy się z dyskomfortem ze względu na nieznajomość panujących zasad. Nam naturalnie zależy na tym, aby żadne utrapienia Was nie dosięgały, dlatego przedstawiamy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące pierwszego treningu oraz organizacji Szkoły Futbolu Staniątki! Jak już przeczytacie artykuł, od razu zabierzcie się za spakowanie plecaka!

Na początek trochę korzyści

Rozpoczęcie przygody z zajęciami sportowymi, w tym z piłką nożną, może przynieść same korzyści zarówno w sferze fizycznej, jak i zdrowotnej, mentalnej, duchowej, intelektualnej czy nawet przyszłej zawodowej. Warto więc, by Twoje dziecko zaangażowało się w sport już od najmłodszych lat. Aktywność fizyczna podejmowana przez dzieci poprawia rozwój funkcji mózgu, koordynacji fizycznej, umiejętności motorycznych oraz kształtuje odpowiednią postawę i równowagę. Pomaga również dzieciom w budowaniu zaufania, umiejętności społecznych, kontroli emocjonalnej i wyobraźni, przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu i poprawie snu.

W tym miejscu odsyłamy do artykułu pt. „Dlaczego Wasze dzieci powinny uprawiać sport?”

Przejdź do formularza rejestracyjnego i zapisz się na treningi pokazowe (wypełnij formularz tutaj)

Poznaliście już wszystkie zalety sportu teraz chcemy Wam przedstawiać zalety Szkoły Futbolu Staniątki:

1. mamy 14 lat doświadczenia i ponad 2000 zadowolonych dzieci (poznaj nas lepiej)
  2. organizujemy treningi dla dzieci od 2 do 17 roku życia,
    – Szkoła Futbolu Bambini dla dzieci w wieku 2-5 lat (charakterystyka zajęć),
    – Szkoła Futbolu Staniątki dla dzieci w wieku 6-17 lat (charakterystyka zajęć)
  3. prowadzimy treningi na terenie dwóch gmin: Niepołomice i Wieliczka (zobacz lokalizacje)
  4. struktura sportowa dopasowana do twoich umiejętności i wieku (dowiedz się więcej)
  5. spójny system szkolenia w każdej kategorii wiekowej i kultura pracy (dowiedz się więcej)
  6. perfekcyjne przygotowanie do każdego treningu (Zobacz przykładowy konspekt)
  7. profesjonalna kadra szkoleniowa (poznaj nas)
  8. jako jedyna szkółka piłkarska w powiecie wielickim otrzymaliśmy w roku 2019 Złoty Certyfikat PZPN i najwsze standardy zajęć utrzymujemy do dzisiaj (dowiedz się więcej)
  9. nasi wychowankowie grają m.in. w Lechu Poznań, Wiśle Kraków a nawet Kadrze Polski do lat 16  (poznaj nas)
  10. nasza działalność sprowadza się nie tylko do treningów piłkarskich:
    – organizujemy obozy, akademie techniki i półkolonie,
    – organizujemy wydarzenia sportowe,
    – organizujemy turnieje piłkarskie,
    – organizujemy piłkarskie urodziny,
    – prowadzimy blog „Sportowy Rodzic” (zapraszamy)
  11. jesteśmy stowarzyszeniem, które dba i pomaga lokalnej społeczności:
    – poprzez działania CSR (poznaj nas z innej strony)
    – poprzez organizacje konkursu stypendium sportowego (poznaj warunki)
  12. jesteśmy widoczni w social media:
    – Facebook (polub nas)
    – You Tube (subskrybuj nas)

To właśnie My – Szkoła Futbolu Staniątki, szkółka piłkarska której zaufało w ciągu 14 lat ponad 2000 dzieci – wierzymy, że Ty i Twoje dziecko również nam zaufacie!

Jak przygotować się na pierwszy trening w SFS? Zapraszamy do artykułu „Jak przygotować się na pierwszy trening w SFS”

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyjdź na bezpłatne pokazowe treningi:

Zapisz się na treningi pokazowe:

DANE OSOBOWE DZIECKA