Marek Śledź odwiedzi Staniątki

Marek Śledź – Dyrektor Akademii RKS Raków Częstochowa oraz Przemysław Mamczak i Paweł Szymański z EkstraTrener w najbliższą sobotę odwiedzą Staniątki i przeprowadzą wewnętrzne szkolenia dla naszej kadr!

Marek Śledź to Dyrektor i trener główny Akademii RKS Raków Częstochowa, w przeszłości współtwórca sukcesów Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań. Wychowawca wielu trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski oraz szkoleniowców pracujących na poziomie Ekstraklasy. W latach 2009-2012 członek Wydziału Piłkarstwa Młodzieżowego PZPN – przewodniczący grupy ds. programu szkolenia. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener z licencją UEFA Elite Youth. Wykładowca na licznych kursach trenerskich.

Przemysław Mamczak i Paweł Szymański to twórcy serwisu EkstraTrener.pl i podcastu „Jak Uczyć Futbolu”. Organizują liczne eventy szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej, na czele z corocznym Kongresem Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim oraz studiami podyplomowymi „Rozumienie Gry”. Twórcy platformy szkoleniowej „Szkoła Trenerów Online”.

Tematem szkolenia będzie:
– poszerzenie spektrum myślenia o budowaniu programowości w SFS , bazującej na taktycznym spojrzeniu na proces szkolenia.
– znaczenie potrzeby tworzenia Zasad Modelu Gry, będących teoretycznym fundamentem kształtującym nawyki zespołu w poszczególnych fazach gry.
– pokazanie, jak Zasady Modelu Gry wpłynąć mogą na kreowanie założeń taktycznych w prowadzeniu akademii, poprzez tworzenie właściwego Modelu Gry.
– przedstawienie, w jaki sposób Periodyzacja Taktyczna, może stać się praktyczną metodologią w procesie szkolenia dzieci i młodzieży.

Czeka nas pracowity weekend!