Dzień z Gwiazdą SFS – zapraszamy ponownie 21 sierpnia

W środę 30 czerwca zorganizowaliśmy testy piłkarskie pod nazwą „Dzień z Gwiazdą SFS”, w którym wzięło udział 17 zawodników z różnych klubów piłkarskich z terenu powiatu wielickiego w rocznikach 2007-2014.

Było to nasze pierwsze tego typu wydarzenie, które było ukierunkowane na pokazanie zarówno zawodnikom jak też rodzicom jak pracujemy w SFS i jakie możliwości rozwoju oferujemy młodym zawodnikom. Zwodnicy byli poddani testom umiejętności piłkarskich, testom na szybkość reakcji, testom szybkościowym na 5,10,30 metrów przy użyciu profesjonalnego sprzętu i fotokomórek oraz rywalizowali ze sobą w małych i dużych grach.

Naszymi gwiazdami byli zawodnicy, którzy pierwsze kroki stawiali w Szkole Futbolu Staniątki a dzisiaj reprezentują najlepsze kluby w Polsce.

Dominik Maśnica rozpoczął swoją piłkarska przygodę w SFS w roku 2011 a od 2015 roku reprezetnuję Wisłę Kraków oraz Bartosz Krzysztofek który po ponad 6 latach treningów w Staniątkach przeniósł się do Resovii Rzeszów.  Dominik i Bartosz podzielili się swoim doświadczeniem, co wg nich jest najważniejsze aby spełniać swoje sportowe marzenia i grać na najwyższym poziomie oraz odpowiadali na pytania młodszych kolegów.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i rodzicom za udział oraz już teraz zapraszamy na kolejne nasze wydarzenie – tym razem w sobotę 21 sierpnia!

Zawodniku – Dlaczego warto do nas przyjść 21 sierpnia?

Każdy zawodnik 30 czerwca otrzyma indywidualną ocenę swoich możliwości, analizy gry oraz wskazówki nad czym musi pracować aby być jeszcze lepszym.

Zawodnik w roczniku 2007-2010, który otrzyma pozytywną ocenę otrzyma propozycje gry w Szkole Futbolu Staniątki, która w sezonie 2021/22 walczyć będzie o awans do ligi małopolskiej w kategorii młodzika i trampkarza. Nawet 5 jednostek treningowych w tygodniu, dodatkowe treningi motoryczne, mentalne i treningi bramkarskie.

Zawodnik w roczniku 2011-2014, który otrzyma pozytywną ocenę otrzyma propozycje gry w Szkole Futbolu Staniątki. Udział w wielu ogólnopolskich turniejach i meczach kontrolnych z drużynami z całej Polski. Nawet 4 jednostki treningowe w tygodniu, dodatkowe treningi motoryczne, mentalne i treningi bramkarskie.

Zawodnicy którzy otrzymają najwyższą ocenę, otrzymają propozycje udziału w treningach testowych w Wiśle Kraków.

Każdy zawodnik będzie miał możliwość porozmawiania indywidualnie z trenerami prowadzącymi na temat swojej oceny.

Rodzicu – Dlaczego warto przyprowadzić do nas swoje dziecko 21 sierpnia?

Nie będziemy się chwalić naszymi przewagami nad innymi szkółkami w okolicy, chcemy żeby Państwo zrobili to sami. Przyprowadźcie swoje dziecko, weźcie udział w naszym wydarzeniu „Dzień z Gwiazdą SFS” i przekonajcie się sami, czy Szkoła Futbolu Staniątki jest lepszym i bardziej odpowiednim miejscem do rozwoju waszych dzieci. Jeżeli Państwo stwierdzą, że nie spełnimy Waszych oczekiwań – Waszym dzieciom zostanie w nogach dobry trening, analiza gry i dzień spędzony aktywnie.

Pamiętajcie, udział w naszym wydarzeniu jest niezobowiązujący i nie wiąże się ze zmianą przynależności klubowej a jest przede wszystkim doskonałą okazją do sprawdzenia potencjału piłkarskiego Waszego dziecka!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyjdź na „Dzień z Gwiazdą SFS” już 21 sierpnia! Szczegółowe informacje ukażą się wkrótce.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: