Bambini wracamy do zabawy od soboty 30 maja

Informujemy naszych najmłodszych zawodników 2-5 latków z grup Bambini, zarówno w grupie Staniątki jak też Wieliczka, że od soboty 30 maja zamierzamy wrócić do zabawy.

Z uwagi na panującą sytuację, rozumiemy, że mimo możliwości powrotu, nie każdy będzie chciał już teraz wrócić do treningów dlatego zwracamy się z prośbą do rodziców o wysłanie smsa do trenerów prowadzących z deklaracją chęci wznowienia zajęć od soboty 30 maja.

Staniątki | trener Konrad Matysiak, tel.: 602 634 269

Wieliczka | trener Patryk Szuba, tel.: 693 943 409

Taką deklarację prosimy wysłać do poniedziałku 25 maja. Dzięki tej informacji, będziemy mogli się lepiej przygotować organizacyjnie na powrót i stworzyć odpowiednią ilość grup, tak aby każdy kto chce wrócić do zabawy mógł uczestniczyć w zajęciach od 30 maja.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu na obiekcie typu orlik może przebywać maksymalnie 14 osób plus 2 trenerów.

Ponieważ zajęcia w tej grupie wiekowej organizowane są wspólnie z rodzicami dlatego grupy będą 14 osobowe (7 dzieci + 7 rodziców). Na trening do jednego dziecka będzie mógł przyjść tylko jeden rodzic i niestety nie będzie mógł przyprowadzać co czasem się zdarzało młodszego rodzeństwa.

Po uzyskaniu informacji 25 maja o ilości chętnych dzieci, opracujemy harmonogram treningów (zajęcia planujemy organizować w soboty w godzinach porannych), który Państwu przekażemy.

Podczas zajęć oczywiście będą obowiązywały podstawowe zasady bezpieczeństwa, które funkcjonują n naszych treningach od 4 maja tzn:

1. treningi w 14 osobowych grupach (7 dzieci + 7 rodziców)
  2. dezynfekcja rąk przed i po treningu zawodnika i trenera,
  3. dezynfekcja sprzętu przed i po treningu,
  4. przypomnienie zasad bezpieczeństwa przed każdym treningiem,
  5. oznakowanie obiektu i miejsca do dezynfekcji rąk i sprzętu,
  6. terminy treningów zgłoszone na policję i do sanepidu,
  7. treningi zgłoszone do zarządcy,

Do zobaczenia już w sobotę 30 maja na pierwszych zajęciach po ponad 10 tygodniach przerwy!!