79 zawodników dołączyło do SFS

W sobotę 28 września 79 nowych zawodników oficjalnie dołączyło do rodziny Szkoły Futbolu Staniątki podczas ślubowania które odbyło się w SP Staniątki – serdecznie witamy i życzymy udanej przygody z piłką !

„My młodzi sportowcy uroczyście wstępując w szeregi Szkoła Futbolu Staniątki przyrzekamy:

1. Przestrzegać przepisów, zasad i norm sportowej rywalizacji,

2. Zawsze postępować zgodnie z duchem fair play,

3. Z szacunkiem odnosić się do pokonanych,

4. Z godnością przyjmować porażki,

5. Uczciwie, sumiennie i systematycznie trenować by nieustannie rozwijać swoje sportowe umiejętności

6. Swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom, trenerom i nauczycielom,

7. Być dobrym  piłkarzem, uczniem i kolegą,

8. Prowadzić zdrowy styl życia,

9. Wytrwale dążyć do zdobywania wiedzy i rozwoju własnej osobowości,

10. Szanować wszystkich działających na rzecz rozwoju Klubu i jego zawodników,

11. Godnie reprezentować barwy Szkoły Futbolu zarówno na boisku jak również poza nim,