XI edycja biznescup już 26 marca 2022

Po rocznej przerwie, już po raz 11 zapraszamy Państwa Firmę do udziału w XI zimowej edycji Piłkarskich Mistrzostw Firm – BiznesCup 2022!

XI zimowa edycja turnieju odbędzie się w ciągu jednego dnia, w sobotę 26 marca równolegle na dwóch nowoczesnych pełnowymiarowych halach sportowych w Wieliczce i jest zaplanowana dla 12 firmowych zespołów.

Dochód z turnieju będzie przeznaczony na cele statutowe Szkoły Futbolu Staniatki i rozwój piłki nożnej wśród najmłodszych dzieci.

Informacje organizacyjne:
-termin zgłoszeń: do 28 lutego 2022r.
-miejsce: Hala SMS Solne Miasto Wieliczka oraz hala Solne Miasto Wieliczka
-ilość zawodników: 4+1 (maksymalnie 12 zgłoszonych zawodników)
-system rozgrywek: uzależniony od ilości zgłoszeń (przewidujemy dwie grupy po 6 zespołów, każdy z każdym w grupie oraz faza pucharowa)
-czas organizacji turnieju: godzina 9.00 – 18.00, godzina 18.30 zakończenie, rozdanie nagród i bankiet
-koszt udziału w turnieju: 2.500 zł brutto
-pula Nagród: 2.000 zł
-harmonogram: Szczegółowy harmonogram turnieju zostanie opublikowany po zamknięciu zgłoszeń, nie później niż 15 marca 2022 r.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy pod likiem TUTAJ