Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
podzialgrup

Znamy wstępny podział grup oraz harmonogram treningów na sezon 2018/19

W nowym sezonie w strukturach Szkoły Futbolu Staniątki blisko 400 zawodników od 3 do 15 roku życia będzie trenowało w 20 grupach szkoleniowych na terenie Gminy Niepołomice i Wieliczka.

 

Wstępny podział grup z uwagi na nowe przepisy o ochronie danych osobowych RODO umieściliśmy w zakodowanym pliku który można pobrać TUTAJ – PODZIAŁ GRUP NA SEZON 2018/19 natomiast hasło do pliku zostało wysłane na wskazany w karcie zgłoszeniowej adres email oraz numer telefonu. Obowiązujący podział grup znajduje się już również w programie Sportsmanago. W przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o kontakt na adres e-mail d.turecka@szkolafutbolu.pl.


Informujemy, że grupy treningowe które są zgłoszone do rozgrywek ligowych a są to grupy 5A, 5B, 4A, 3B, 3D, 3E, z uwagi na wcześniej rozpoczynający się sezon, treningi rozpoczynają od poniedziałku 20 sierpnia. Pozostałe grupy treningi rozpoczynają od poniedziałku 3 września a grupy Bambini (3-4 latki) od soboty 8 września.

Harmonogram treningów przedstawiamy poniżej z uwagą że może on ulec jeszcze zmianie.


Przypominamy również, że zebranie organizacyjne przed nowym sezonem dla rodziców odbędzie się 31 sierpnia w Niepołomicach oraz 1 września w Wieliczce. Szczegółowe informacje o zebraniu można zobaczyć ZEBRANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI

 


Treningi naborowe dla nowych zawodników którzy chcą dołączyć od września do Szkoły Futbolu Staniątki odbywają się w soboty 1, 8 i 15 września wg harmonogramu który można zobaczyć TUTAJ – HARMONOGRAM TRENINGÓW NABOROWYCH

 


Uwagi dotyczące podziału grup jak również harmonogramu treningów można wysyłać na adres kontakt@szkolafutbolu.pl tematem: Organizacja sezonu 2018/19.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved