Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
POLKOLONIA_2018

Zapraszamy na ferie z SFS | Piłkarskie Półkolonie | szczegółowy plan II turnusu w dniach 19-23 lutego

Pierwszy turnus piłkarskiej półkolonii dobiega końca a my tym czasem przedstawiamy szczegółowy i ramowy plan turnusu II, który odbędzie się w dniach 19-23 lutego również w Centrum Sportu Solne Miasto Wieliczka.


Piłkarska półkolonia to pięciodniowy „stacjonarny obóz piłkarski” gdzie zawodnicy od poniedziałku do piątku przebywają pod opieką trenerów Szkoły Futbolu od godziny 7.45 do 16.15. Podczas półkolonii na zawodników czeka moc atrakcji, m.in.: zajęcia piłkarskie, ścianka wspinaczkowa, zajęcia na basenie i lodowisku a także warsztaty artystyczne, gry i zabawy, gry planszowe i wiele wiele innych atrakcji dzięki czemu nikt nie będzie miał czasu na nudy!

Koszt udziału w półkolonii to 450 złotych od zawodnika a w przypadku rodzeństwa 750 złotych. Cena obejmuje drugie śniadanie, obiad dwudaniowy+deser, ubezpieczenie, koszulkę treningową oraz oczywiście udział we wszystkich organizowanych zajęciach.


Ramowy plan półkolonii przedstawiamy poniżej:

godzina 7.45 – 8.00: zbiórka zawodników
godzina 8.00 – 12.30: zajęcia tematyczne
godzina 12.30 – 13.15: obiad
godzina 13.30 – 16.00: zajęcia tematyczne
godzina 16.00 – 16.15: odbiór zawodnika

Przypominamy, że w pierwszym dniu turnusu należy oddać wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową! Na poniedziałek proszę nie zapomnieć stroju na basen!


Uwaga: 4 wolne miejsca na II turnus
W celu zapisania się na II turnus półkolonii należy wypełnić formularz zgłoszeniowy poniżej oraz dokonać płatności zaliczki w wysokości 200 złotych na konto Nr rach. bankowego Pekao S.A. 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199 w tytule przelewu wpisując: zaliczka na piłkarską półkolonię Imię i Nazwisko zawodnika, wybrany turnus oraz oddać trenerowi prowadzącemu lub wysłać na adres d.kwinta@szkolafutbolu.pl wypełnioną i podpisaną kartę kwalifikacyjną uczestnika Pobierz TutajInstytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved