Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
IMG_2190

Zakończyliśmy pierwszą letnią Akademie Techniki i Piłkarską Półkolonie

Dzisiaj zakończyliśmy pierwszą letnią Akademie Techniki Szkoły Futbolu Staniątki, która odbywała się równolegle z Półkolonią Piłkarską. Przez pełne 5 dni pracowaliśmy nad podstawowymi aspektami treningu w zakresie rozwoju indywidualnego zawodnika. Podstawą każdego dnia były dwie jednostki treningowe na stadionie LKS Czarni Staniątki oraz osoba jednostka treningu mentalnego i motorycznego. Harmonogram ostatnich dni był ambitny i mocno napięty, ale dzięki temu osiągnęliśmy wszystkie założone cele !!⚪️
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział a Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Staniątkach za gościnę!

 

Akademia Techniki to nasz nowy projekt o którym opowiemy wkrótce!


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved