Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
wyniki stypednium

Wyniki I edycji stypendium Bądź Następny

Informujemy, że konkurs na Stypendium Sportowe Bądź Następny został rozstrzygnięty!

Od 1 do 15 lutego wpłynęło 13 wniosków. 11 z nich przeszło pozytywnie ocenę formalną a pozostałe 2 nie spełniały wymogów regulaminu. Ostatecznie 10 zawodnikom przyznano stypendium na podstawie oceny formalnej i merytorycznej o łącznej wartości 3.000 zł.

Miło nam poinformować, że laureatmi I edycji konkursu zostali:

-Czaplak Filip

-Horecki Rafał

-Hyży Kacper

-Janecki Marcin

-Juszczak Jan

-Kozub Damian

-Moździerz Jakub

-Nawrot Mateusz

-Pacut Bogumił

-Szewczyk Eryk

Gratulujemy!


 

Szczegółowe informacje oraz karty oceny wniosków zostały wysłane zainteresowanym osobom.


 

„Stypendium będzie miało za zadanie ułatwić oraz pomóc najbardziej zdolnym zawodnikom ale również zawodnikom, którzy znajdują się w gorszej sytuacji materialnej rozwijać swoją sportową pasję w Szkole Futbolu Staniątki. Mamy nadzieję, że dzięki temu projektowi mimo małego budżetu jakim dysponujemy, przekazane środki pomogą wybranym zawodnikom zostać jeszcze lepszymi piłkarzami i ludźmi. Wierzymy również, że z czasem będziemy pozyskiwać coraz większe środki finansowe z tytułu umów sponsorskich i darowizn a co za tym idzie pomagać większej ilości zawodnikom z każdą kolejną edycją konkursu” – Turecki Krzysztof, Dyrektor Operacyjny SFS.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved