Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
DSC_8221

Wstępny Harmonogram treningów na sezon 2019/20

Przedstawiamy wstępny harmonogram treningów na sezon 2019/20 okres letnio-jesienny. Informujemy również, że harmonogram może ulec zmianie zarówno w gminie Niepołomice z uwagi na trwające prace przy budowie nowego boiska trawiastego przy siłowni NLF w Staniątkach, które już wkrótce zostanie udostępnione dla naszych zawodników jak również w gminie Wieliczka, ponieważ terminy rezerwacji obiektów na Kampusie Wielickim nie są potwierdzone umową, na którą czekamy.

W piątek 30 sierpnia na zebraniu organizacyjnym z rodzicami, które przypominamy odbędzie się o godzinie 18.00 w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach przedstawiamy zatwierdzony harmonogram treningów.

Grupa Bambini (3-4 latki) rozpoczynają treningi od soboty 31 sierpnia. Wszystkie pozostałe grupy od poniedziałku 2 września. Do zobaczenia !

 

 

 

 

 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved