Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
wspieraj-rozwoj

Wspieraj nas

Za rozwojem każdego wielkiego przedsięwzięcia stoją sponsorzy, którzy chcą łączyć wizerunek swojej marki z sukcesem, dynamizmem oraz uśmiechem najmłodszych sportowców.

W dzisiejszej piłce nożnej największe sukcesy odnoszą kluby, które posiadają bardzo dobrze rozwinięty system szkolenia dzieci i młodzieży. Dlatego wzorując się na rozwiązaniach stosowanych przez najlepszych postanowiliśmy założyć Szkołę Futbolu, która będzie skupiać się na profesjonalnym szkoleniu piłkarskim już od najmłodszych lat.

Dysponujemy profesjonalną kadrą szkoleniową i bardzo dobrą strukturą organizacji, dzięki czemu w przeciągu 8 lat staliśmy się największą szkółką piłkarską na terenie powiatu wielickiego i bocheńskiego oraz jedną z większych w Polsce.
Wartości, którymi się kierujemy Dziecko, Rozwój, Silny Zespół, Jakość i Profesjonalizm pozwoliły nam wytworzyć wysoką kulturę organizacji, która prowadzi nas do nowych wyzwań i ambitnych celów, które z przyjemnością podejmujemy dążąc do sukcesu.

Pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszą Ofertą Sponsorską na rok 2017, z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy, dzięki której w przyszłości osiągniemy nasz główny cel i umożliwimy Naszym wychowankom grę na najlepszych polskich i europejskich stadionach.

 

2

Zapraszamy do współpracy.
Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu spotkania i przedstawieniu dedykowanej oferty sponsorskiej.

 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved