Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
3

W czwartek 23 maja treningi są odwołane | zapraszamy na basen

Informujemy, że w czwartek 23 maja z uwagi na silne opady deszczu i zły stan obiektów sportowych wszystkie treningi zostają odwołane.

Jednak celem Szkoły Futbolu Staniątki nie jest tylko upowszechnienie piłki nożnej ale również wychowywanie do szeroko rozumianej aktywności fizycznej dlatego każdy zawodnik, który w dniu 23 maja miał odwołany trening a wybierze się we własnym zakresie na dowolny basen i pokaże trenerowi prowadzącemu na najbliższym treningu paragon , Szkoła Futbolu Staniątki zwróci koszt do 10 złotych.

Idealna pogoda na basen !

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved