Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
bambini_2-3.12

Trening Bambini grupa Staniątki | zajęcia 2 grudnia się nie odbywają | trenujemy 9-10 grudnia

Ważna informacja dla grupy Staniątki: Zajęcia zaplanowane na 2 grudnia (sobota SP Staniątki) się nie odbędą z uwagi na nieobecność trenera Konrada. W kolejny weekend odbędą się natomiast dwa zajęcia, w sobotę 9 grudnia oraz w niedzielę 10 grudnia odpowiednio o godzinie 9.00 oraz 10.15 wg podziału na grupy na hali SP Staniatki.

Za zmianę przepraszamy.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved