Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
10

Szkoła Futbolu Staniątki zagra w międzynarodowym turnieju Salt Mine Cup 2019

Wychowankowie trenera Filipa Mazurkowa w roczniku 2008 oraz trenera Krzysztofa Bułata w roczniku 2009 awansowali w miniony deszczowy weekend do międzynarodowego turnieju finałowego Salt Mine Cup 2019 organizowanego przez Fundację Mali Mistrzowie oraz AP Wieliczka - gratulujemy 


Turniej finałowy odbędzie się w dniach 25-26 maja w Wieliczce a wezmą w nim udział takie znane marki jak FC Wakatake, Valencia CF, Benfica Lizbona, Newcastle United, PAOK Saloniki, KRC Genk, Lech Poznań, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, FC Slovacko, Metalist Charków, Comt Coaching Club i inne!

Więcej informacji o turnieju na stronie www.fundacjamalimistrzowie.pl

Trzymamy mocno kciuki ! ⤵️⤵️


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved