SZKOŁA FUTBOLU - przygoda z piłka zaczyna się tutaj: szkoła futbolu będzie reprezentować MiG Niepołomice w kurim po raz trzeci |
Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
KURIM2018

szkoła futbolu będzie reprezentować MiG Niepołomice w kurim po raz trzeci

W dniach 22-24 czerwca już po raz trzeci Szkoła Futbolu Staniątki będzie miała przyjemność reprezentować Miasto i Gminę Niepołomice na Międzynarodowym Turnieju Miast Partnerskich Kurim 2018 w Czechach.

Do Czech udamy się trzema drużynami. Dwoma w roczniku 2007 i młodsi oraz jedną w roczniku 2009 i młodsi. Warto pamiętać, że w poprzednich latach dwukrotnie wygrywaliśmy ten turniej – liczymy, że również w tym roku będziemy godnie reprezentować MiG Niepołomice dziękując za zaproszenie dobrymi zawodami.


 

Kwestie Organizacyjne:

Zbiórka dla powołanych zawodników jest w piątek 22 czerwca o godzinie:

14.00 – parking Solne Miasto Wieliczka

14.30 – parking stadion sportowy Staniątki

 

Co należy zabrać:

Każdy zawodnik powinien zabrać ze sobą legitymację szkolną oraz paszport lub dowód osobisty (lub dokument że jest w trakcie wyrabiania), dres i koszulkę niebieską klubową, białe getry, ortalion, śpiwór, kąpielówki, ciepłe ubranie (wycieczka do Morawski Kras – jaskinia i przepływ pontonem)

 

Skrócony harmonogram:

piątek 22 czerwca: przybycie na miejsce ok 19.00 – zakwaterowanie -zwiedzanie obiektów sportowych

sobota 23 czerwca: turniej do godziny 15.00 – relaks w Wellnsess Aqua Park Kurim

niedziela 24 czerwca: wycieczka do Morawski Kras – wyjazd około 13.00 – planowany przyjazd około 18.00

Ogólny harmonogram wyjazdu zaplanowany przez organizatora turnieju można zobaczyć tutaj PARTNER CITIES CUP-KURIM 2018_NIEPOŁOMICE


 

Lista powołanych zawodników w poszczególnych rocznikach:

Trener Filip Mazurków | rocznik 2007/08

1.Nataniel Korpała

2.Bartek Łukasik

3.Kuba Moździerz

4.Mikołaj Garlej

5.Sebastian Buczek

6. Antnoni Ślusarek

7.Adama Karecki

8.Paweł Honzek

9.Grzegorz Grzegorzak

10.Maks Krawczyk

11. Antek Warzecha

12. Jan Banaszkiewicz

13. Eryk Szewczyk

14. Bruno Skoczek

 

Trener Krzysztof Kiebuła | rocznik 2007/08

1. Pacut Bogumił

2. Kołek Maksymilian

3. Kmieć Paweł

4. Szostak Dymitr

5. Giżycki Mateusz

6. Stefanik Sebastian

7. Iwański Jakub

8. Gajewski Szymon

9. Przewłocki Ignacy

10. Tynor Iwo

11. Czapiga Kajetan

12. Pajor Jakub

13. Sendor Jakub

14. Hyży Kacper

15. Wójtowicz Mateusz

 

Trener Joanna Gruszka | rocznik 2009/10

1. Dąbrowski Maciej

2. Kasprzyk Filip

3. Kojder Michał

4. Kiljan Mieszko

5. Krom Mateusz

6. Pazdan Kamil

7. Ślusarczyk Franciszek

8. Matusz Kacper

9. Dyda Wiktor

10. Grzegorczyk Oskar

11.Krawczyk Ksawery

12. Piekarniak Franciszek

13. Tyrała Tomek

14. Dubiel Mateusz

15. Szostak Iwo


 

Wyjazd jest finansowany przez Miasto i Gminę Niepołomice – dziękujemy za zaproszenie!

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

Partnerzy



Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved