Razem pomagamy Marcelkowi

Pamiętacie jeszcze temat zbiórki w ramach skradzionego sprzętu?

Zgodnie z przeprowadzoną krótko po incydencie ankietą zdecydowaliśmy o rozporządzeniu zebranych funduszy na „załatanie” powstałej dziury oraz na pomoc bardziej potrzebującym

Od początku powstania zbiórki udało się zebrać kwotę 5900.06 zł! To wspaniałe jak szybko te pieniążki udało się zebrać, a jeszcze wspanialsze jest to, jak wspaniałych mamy rodziców oraz kibiców w #SFS, bez pomocy których tak szybki powrót do treningów byłby niemożliwy! W pomoc zaangażowali się nie tylko rodzice dzieci trenujących w #SFS ale i osoby medialne oraz znane firmy, które na swój sposób również dorzuciły swoją cegiełkę do odbudowy dobrego imienia Szkoła Futbolu Staniątkii! ⚪️????

Tak jak obiecywaliśmy – tak zrobiliśmy! 1/3 zebranych funduszy, a dokładniej kwota 1500 zł, wczoraj trafiła w ręce fundacji „Mali Mistrzowie”, która jest organizatorem tegorocznej edycji turnieju Salt Mine Cup!
Podczas trwania turnieju zostaną zebrane pieniążki na pomoc dla Marcela, u którego zdiagnozowano złośliwego guza mózgu. Marcel 12 lipca przeszedł operacje resekcji guza, której skutkiem był oczopląs oraz prawostronny niedowład ciała… Kwota ofiarowana przez #SFS zdaje się być sporym zastrzykiem jak na sam początek zbiórki i mamy szczerą nadzieje, że tak jak kiedyś nam, tak dziś wszyscy pomożemy Marcelkowi!

Czek został przekazany Karolowi Nędzy – pomysłodawcy i organizatorowi turnieju oraz założycielowi fundacji Mali Mistrzowie, w siedzibie klubu Górnik Wieliczka!

Z całego serca raz jeszcze pragniemy podziękować każdemu z osobna, każdej osobie która nawet w najmniejszym stopniu zaangażowała się w zbiórkę funduszy – to co dla Nas zrobiliście to coś niebywałego i mamy nadzieje, że szybko do Was wróci ze zdwojoną siłą!