Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
CSR

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR) to działania ze strony firmy, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko między innymi poprzez bezinteresowane wspieranie różnych lokalnych instytucji. Dzisiaj CSR ma coraz większe znaczenie i przekłada się na wzrost zainteresowania inwestorów, zwiększenie lojalności konsumentów, poprawę relacji ze społecznością i władzami lokalnymi, wzrost konkurencyjności, podnoszenie poziomu kultury organizacyjnej firmy kształtowanie i zwiększenie pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników czy pozyskanie i utrzymanie najlepszych pracowników, którzy w bardzo pozytywny sposób oceniają taką działalność Twojej firmy.

 

Zapraszamy do współpracy.
Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia terminu spotkania i przedstawieniu dedykowanej oferty.


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved