Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
DSC_8147

Zapraszamy na Ślubowanie wszystkich nowych zawodników w sobotę 28 września

W sobotę 28 września na hali sportowej przy szkole podstawowej w Staniątkach (ul. Szkolna 5, 32-05 Niepołomice) odbędzie się Ślubowanie dla wszystkich nowych zawodników (zarówno z gminy Niepołomice jak również Wieliczka), którzy dołączyli do struktur Szkoły Futbolu Staniątki od września 2019 roku.

 

Zawodników razem z rodzicami zapraszamy wh harmonogramu poniżej:

Bambini (grupa H | rocznik 2015 -2017) – godzina 9.00 – 10.00 (zbiórka o godzinie 8.45)

Skrzaty (grupa G | rocznik 2013-1014 – godzina 10.15 – 11.15 (zbiórka o godzinie 10.00)

Żaki i Orliki (grupa F | rocznik 2011-12 i grupa E | rocznik 2009-10) – godzina 11.30 – 12.30 (zbiórka o godzinie 11.15)

 

Na początku każdy zawodnik otrzyma sprzęt sportowy (koszulkę, spodenki i getry, worek na sprzęt) a następnie odbędzie się ślubowanie, podczas którego zawodnicy zobowiążą się do godnego reprezentowania barw i przestrzegania wartości Szkoły Futbolu Staniątki, zaangażowania i podnoszenia swojego poziomu umiejętności piłkarskich jak również o bycia lepszym człowiekiem każdego dnia.

Po oficjalnej części Ślubowania odbędą się gry, zabawy i mini turniej.

Na Ślubowaniu odbędzie się również krótkie zebranie organizacyjne z rodzicami na którym zostanie przedstawiona struktura SFS, zostaną omówione zagadnienia związane z kartami zdrowia oraz odpowiemy na wszystkie pytania.


 

„Dołączenie do Szkoły Futbolu Staniątki jest czymś wyjątkowym dla wszystkich dzieci i wiąże się z dużymi emocjami. Chcemy, żeby przystąpienie nowych zawodników do naszej społeczności sportowej miało wyjątkowy charakter. Dlatego już od 3 lat organizujemy oficjalne wydarzenie – Ślubowanie, tak aby każde dziecko oraz rodzice przekonali się, że Szkoła Futbolu Staniątki to nie tylko zwykła szkółka piłkarska, w której trenujemy i gramy ale jest również miejscem w którym bierzemy dużą odpowiedzialność aby Twoje dziecko każdego dnia było lepszym człowiekim i sportowcem” - Krzysztof Turecki, Dyrektor Operacyjny SFS.

 

Zapraszamy zawodników razem z rodzicami już w sobotę 28 września. Do zobaczenia!

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved