Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
obóz2

Rozpoczynamy letni obóz w Rewalu

W wtorek po wizycie w Berlinie, zwiedzeniu najciekawszych zakątków miasta oraz rozegraniu meczu towarzyskiego z rówieśnikami z klubu Viktoria Berlin o godzinie 16.00 przyjechaliśmy do Rewala, gdzie spędzimy 10 dni w ośrodku wypoczynkowym ADRIA, doskonaląc umiejętności piłkarskie jak również odpoczywając przed zbliżającym się sezonem i rokiem szkolnym.


 

 

Po długiej podróży i rozkwaterowaniu, przyszedł czas na relaks na plaży a po kolacji odbyło się oficjalne otwarcie obozu na którym zawodnicy podpisali regulamin obozu oraz otrzymali klubowe koszulki i worki na buty. Zawodnicy zostali również podzieleni na 3 grupy treningowe, w których to od środy rozpoczną zajęcia wg specjalnie przygotowanego programu w skład którego będą wchodziły dwie jednostki treningowe dziennie, mecze towarzyskie, zajęcia z motoryki oraz wykłady teoretyczne.


 

 

W przypadku potrzeby prosimy rodziców o kontaktowanie się z poszczególnymi trenerami tylko w godzinach 19.30-20.00:

Grupa I | rocznik 2003-2004 | trener Mateusz Dabrowski | tel. 663-714-442

Grupa II | rocznik 2005-2006 | trener Filip Mazurków | tel. 660-789-071

Grupa III | rocznik 2007 i młodsi | trener Konrad Matysiak | tel. 602-634-269


 

 

W sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt z kierownikiem obozu Krzysztofem Tureckim | tel. 605-525-999

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved