Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
rozgrywkiligowe

Rozgrywki ligowe w sezonie 2018/19 | 6 zgłoszonych drużyn

W sezonie 2018/19 Szkoła Futbolu Staniątki w rozgrywkach ligowych będzie reprezentowało 6 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: trampkarzach młodszych i starszych, młodzikach oraz orlikach.

Decyzją kadry szkoleniowej oraz zarządu postanowiliśmy wycofać z rozgrywek ligowych drużyny w kategorii wiekowej żaków (rocznik 2010/11) i przejść na system regularnych gier i turniejów szkoleniowych – co przyniesie dużo lepsze efekty szkoleniowe.

Miło nam również poinformować, że zawodnicy w roczniku 2005, którzy w ubiegłym sezonie wygrali 1 ligę myślenicko-wielicką, mimo przegranego dwumeczu barażowego z Cracovią Kraków o awans do Małopolskiej Ligi Młodzików zagrają jednak na tym poziomie w trampkarzach młodszych gdzie będą rywalizować z takimi zespołami jak Sandecja Nowy Sącz , Cracovia Kraków, Tarnovia Tarnów czy AP21 Kraków co jest największym sukcesem sportowym Szkoły Futbolu Staniątki a jednocześnie największym wyzwaniem sportowym !

 

Trampkarze:

rocznik 2004 – II liga wielicka

rocznik 2005 – Małopolska Liga Trampkarzy

Młodziki:

rocznik 2007/08 – I liga myślenicko-wielicka

Orliki:

rocznik 2008 – 1 drużyna orlików w lidze wielickiej

rocznik 2009 – 2 drużyna orlików w lidze wielickiej

rocznik 2008/09 – 3 drużyna orlików w lidze wielickiej


 

 

Już teraz życzymy powodzenia wszystkim zawodnikom w nowym sezonie !


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved