Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
75231811_2892294710804874_7976262311763509248_o

Razem z wami zebraliśmy z 1% podatku 4.863,30 – dziękujemy !

Ostatnio pisaliśmy o zebranych funduszach ze zbiórki, którą utworzyliśmy na rzecz odkupienia skradzionego sprzętu sportowego. Dziś pragniemy poinformować o funduszach, które wspólnie z Fundacja Sportowcy Dzieciom udało nam się zebrać na rzecz potrzebujących dzieci, a jest to kwota prawie 4900zł!

Jest to akcja, która miała na celu zbieranie po 1% dla dwóch naszych zawodników chorujących na cukrzyce, na wszystkie niezbędne do walki z chorobą rzeczy takie jak: igły, pojemniki, leki oraz osprzęt do pompy insulinowej! Dzięki zebranym funduszom jesteśmy w stanie ufundować niezbędne rzeczy na okres ponad 6 msc!!

Czek zostanie przekazany do rąk rodziców chorych dzieci, a wszystkie szczegóły takie jak: kiedy i w jaki sposób trafią pieniążki, ukażą się w najbliższym czasie, także bądźcie czujni!

Z całego serca raz jeszcze pragniemy podziękować każdemu z osobna, każdej osobie która nawet w najmniejszym stopniu zaangażowała się w zbiórkę funduszy – to co jesteśmy w stanie zrobić wspólnymi siłami to coś niebywałego. Jesteście wielcy!

#Przygodazpiłkązaczynasiętutaj!


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved