Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
poloniamistrzem

polonia warszawa mistrzem III edycji halowego turnieju Bądź Następny

W dniach 27-28 stycznia odbyła się III edycja międzynarodowego halowego turnieju Bądź Następny w roczniku 2007-2008. W dwudniowym turnieju rozgrywanym na czterech halach równolegle wzięły udział 32 zespoły z Polski i Czech a najlepszą z nich została Polonia Warszawa. Srebrne medale przypadły drużynie Rozwoju Katowice oraz brązowe dla Akademii Piłkarskiej Sanok - gratulujemy !

Kolejne miejsca w grupie Mistrzostwa Świata, w której rywalizowały drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w grupach przedstawiają się następująco.

tabela_pucharMS

 


 

O tytuł Mistrzostwa Europy walczyły zespoły z miejsc drugich podczas fazy grupowej. Końcowe wyniki prezentują się następująco.

tabela_pucharME

 


 

W grupie walczącej o Mistrzostwo Olimpijskie znalazły się zespoły z miejsc trzecich w swoich grupach. Końcowe wyniki prezentują się następująco.

tabela_pucharMO


 

W grupie o Puchar Narodów swoje mecze rozgrywały zespoły, które zajęły miejsca czwarte w poszczególnych grupach. Oto wyniki.

tabela_pucharMN


 

Wyniki Fazy grupowej prezentowały się następująco.

wyniki_strona_tabela_grupa


 

Wyróżnienia indywidualne otrzymali.

W kategorii Najlepszy zawodnik drużyny:

AJAKS CZĘSTOCHOWA                    MIKOŁAJ ŻUKOWSKI

AP SANOK                                         KACPEŁ GOŁDA

AP WIELICZKA                                   MIKOŁAJ KUREK

AVIA ŚWIDNIK                                   PAWEŁ BANASIAK

CRACOVIA KRAKÓW                        JAKUB ŁOBODA

DALIN MYŚLENICE                            KAMIL FILUCIAK

DUNAJEC NOWY SĄCZ                     BARTOSZ GURBA

F.K.KURIM                                         PATRIK ZAPLETAL

HUTNIK KRAKÓW I                           KACPER WARIAN

HUTNIK KRAKÓW II                          SEBASTIAN JUREK

IGLOOPOL DĘBICA                           ANTONI WĘGRZYN

KAROL WADOWICE                          KAMIL NOWOTARSKI

KORONA KIELCE                               JAKUB FIUK

MINERALNI KRYNICA                        SZYMON BARAN

ORBITA BUKOWNO                         ZUZANNA KRUPA

ORLIKI MYŚLENICE                           MAKSYMILIAN KOZA

ORZEŁ SIDZINA                                 ARKADIUSZ FILIPOWICZ

POLISH FOOTBALL TALENT              MATEUSZ WRZODEK

POLONIA WARSZAWA                     ADAM LITWINEK

POLONIA WARSZAWA II                  FILIP PRZEDCIECZYŃSKI

PROGRES KRAKÓW                         KRZYSZTOF MARZEC

REKORD BIELSKO BIAŁA                  KSAWERY LAZAR

ROZWÓJ KATOWICE                        WOJCIECH MACHURA

SANDECJA NOWY SĄCZ I                 ERYK KOSIŃSKI

SANDECJA NOWY SĄCZ II                JAKUB MRÓZ

SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI I       RAFAŁ HORECKI

SZKOŁA FUTBOLU STANIĄTKI II      KACPER MATUSZ

STAL BRZEG                                       MICHAŁ WALICZEK

UNIA OŚWIĘCIM                               OLIWIER KOWALSKI

WISŁA KRAKÓW                               FRANCISZEK WRÓBLEWSKI

WISŁOKA DĘBICA                             PRZEMYSŁAW MAREK

ZWIERZYNIECKI KS                                IWO WRZESIEŃ

 

W kategorii Najlepszy zawodnik turnieju.
FILIP PRZEDCIECZYŃSKI z drużyny Polonia Warszawa

 

W kategorii Najlepszy bramkarz.
MATEUSZ JELEŃ z drużyny Rozwój Katowice

 

W kategorii Najlepszy strzelec.
FILIP PRZEDCIECZYŃSKI z Polonii Warszawa
MATEUSZ JAWORSKI i ERYK KOSIŃSKI z drużyny Sandecja Nowy Sącz

 

W kategorii Najładniejsza bramka.
KACPER WARJAN z Hutnika Kraków 859 głosów
BRUNO SKOCZEK ze Szkoły Futbolu Staniątki 785 głosów
Antoni Węgrzyn z Igloopolu Dębica 264 głosy

plebiscyt


 

Dziękujemy Sponsorom i Parterom turnieju.
Powiat Wielicki
Urząd Maista i Gminy Niepołomice
Urząd Miasta i Gminy Wieliczka
Urząd Gminy Kłaj

Firma Kortrans
Firma Ościeżnica
Firma Arispol
Firma Beko
Firma Pablosport
Firma Trefl
Firma Coca-Cola
Firma Teekanne
Firma Restauracja Joanna
Firma Spar
Firma Solne Miasto Wieliczka

Patronat Honorowy
Jan Widera Podsekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki

Zrzut ekranu 2018-01-30 o 22.17.52

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację III edycji halowego międzynarodowego turnieju Bądź Następny w roczniku 2007-2008.


 

Gratulujemy wszystkim zespołom sportowej rywalizacji !

 

 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

Partnerzy



Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved