Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
DSC_5641

Podsumowanie weekendu 5-7 kwietnia

W weekend 5-7 kwietnia  wychowankowie Szkoły Futbolu Staniątki rozegrali mecze towarzyskie i gry wewnętrze w kategorii żaka i orlika.  Trampkarze 2004 oraz rozegrali kolejne mecz w I lidze myślenicko-wielickiej a rocznik 2005 w lidze małopolskiej. Swoje zmagania w II lidze wielickiej odnotowali również druga drużyna młodzików. Drużyna trenera Piotra Mrozka w roczniku 2011 wzięła udział w turnieju Małopolska Liga Talentów w Krakowie a trenera Krzysztofa Kiebuły w turnieju szkółek partnerskich Wisły Kraków w roczniku 2010.

W piątek na stadionie w Staniątkach została podpisana umowa na wykonanie kompleksu sportowego pomiędzy Miastem i Gmina Niepołomice i firmą Gardenia Sport. Planowane zakończenie budowy to grudzień 2020 roku a wartość inwestycji to blisko 8 milionów złotych !


 

Klasa 4A | I liga myślenicko-wielicka młodzików

SSFS- Raba Dobczyce | 1-1
bramka Sendor

 

Klasa 5B | małopolska liga trampkarzy rocznik 2005

SFS- Limanovia Limanowa  | 4-1
bramki: 2x Gawlik, Gałęzewski, Ślęczka

 

Klasa IIIB,IVB | wielicka liga młodzików

SFS- Gwiazda Brzegi | 4-1
bramki: 4x Skoczek


 

 

Gratulujemy !


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved