Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
SKORSKI

PAWEŁ SKÓRSKI NOWYM TRENEREM W STRUKTURACH SFS

Miło nam poinformować i powitać nowego trenera w strukturach Szkoły Futbolu Staniątki – Pawła Skórskiego.

Trener Paweł Skórski z dniem 8 stycznia rozpoczął pracę z drużyną młodzików w klasie IVC a także będzie II trenerem w zespole trampkarzy gdzie wspólnie z I trenerem Mateuszem Dąbrowskim będą odpowiedzialni za szkolenie oraz udział dwóch drużyn w tej kategorii wiekowej w rozgrywkach ligowych.

„Warto dodać, że w tej grupie wiekowej od dwóch lat asystentem trenera jest Radosław Porębski –  niektóre drużyny w tej kategorii wiekowej w czołowych klubach nie mogą pochwalić się trzema trenerami – to świadczy o naszym  profesjonalnym podejściu do systemu szkolenia oraz pokazuje, że cały czas dążymy do tworzenia i zapewnienia jak najlepszych warunków do rozwijania umiejętności naszym zawodnikom” – Turecki Krzysztof, Dyrektor Operacyjny 

Trener Paweł Skórski jest licencjonowanym trenerem oraz ukończył Wyższą Szkołę w Kielcach o kierunku Wychowanie Fizyczne. Większość swojej zawodniczej kariery spędził w Wiśle Kraków, gdzie reprezentował krakowski klub w rozgrywkach młodej ekstraklasy.

Witamy w Szkole Futbolu Staniątki i życzymy powodzenia!


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved