Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
dscf3611

Orliki najlepsze w bocheńskiej lidze halowej. Gratulujemy!

W minioną niedzielę 18.12 drużyna Orlików Szkoły Futbolu Staniątki zajęła I. miejsce w Bocheńskiej Lidze Halowej. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje spotkania tracąc zaledwie jedną bramkę. Efektowna gra oraz dojrzałość boiskowa zawodników SFS była wielokrotnie podkreślania z uznaniem, zarówno przez samych organizatorów jak i trenerów pozostałych drużyn. Rzeczywiście umiejętności jakie posiadają nasi gracze z każdym tygodniem idą w górę i mamy nadzieję, iż będziemy gotowi na kluczowe w tym sezonie rozgrywki.

Wyniki:

SFS 2:0 Promień Mikluszowice

Husaria Łapczyca 0:4 SFS

SFS 2:0 Szkółka Piłkarska Fair Play

ABC Futbolu 0:1 SFS

SFS 4:1 MOSIR Bochnia

Gratulujemy!

dscf3611
dscf3607 dscf3609

Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved