Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
WRACAMY

OD 3 WRZEŚNIA WSZYSCY WRACAMY DO TRENINGÓW

Z przyjemnością informujemy, że od poniedziałku 3 września wracamy do treningów we wszystkich grupach szkoleniowych a pierwsze zajęcia dla grup Bambini (3-4 latków) odbędą się w sobotę 8 września.

W nowym sezonie w strukturach Szkoły Futbolu Staniątki blisko 400 zawodników od 3 do 15 roku życia będzie trenowało w 20 grupach szkoleniowych na terenie Gminy Niepołomice i Wieliczka.

Podział grup z uwagi na nowe przepisy o ochronie danych osobowych RODO umieściliśmy w zakodowanym pliku który można pobrać TUTAJ – PODZIAŁ GRUP NA SEZON 2018/19 natomiast hasło do pliku zostało wysłane na wskazany w karcie zgłoszeniowej adres email oraz numer telefonu. Obowiązujący podział grup znajduje się już również w programie Sportsmanago. W przypadku nieotrzymania wiadomości prosimy o kontakt na adres e-mail d.turecka@szkolafutbolu.pl.


 

Treningi naborowe dla nowych zawodników którzy chcą dołączyć od września do Szkoły Futbolu Staniątki odbywają się w soboty 1, 8 i 15 września wg harmonogramu który można zobaczyć TUTAJ – HARMONOGRAM TRENINGÓW NABOROWYCH


 

 

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved