Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
iwo-kopia

1% twojego podatku to 100% pomocy dla braci Iwo i Bruna

Na początku sezonu 2018/19 podczas prezentacji strategii rozwoju Szkoły Futbolu Staniątki opowiedzieliśmy m.in. o projekcie który ma na celu rozpoczęcie corocznej akcji społecznej w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu CSR ‍‍‍

„W ciągu 10 lat staliśmy się na tyle dużą organizacją, że czujemy się zobowiązani do pomocy społecznej w ramach naszych możliwości. Chociaż nie prowadzimy działaności biznesowej to uważamy, ze każda organizacja niezależnie od formy prawnej i budżetu powinna pomagać w dążeniu do lepszego i zdrowszego społeczeństwa”- powiedział podczas zebrania Turecki Krzysztof Dyrektor Operacyjny SFS

Pierwszym krokiem jaki zrealizowaliśmy w dążeniu do naszego celu jest przystąpienie do organizacji pożytku publicznego Fundacja Sportowcy Dzieciom, dzięki której mamy możliwość zbierania środków finansowych pochodzących z 1% podatku PIT !


 

 

W roku roku 2019 zachęcamy wszystkich rodziców naszych zawodników, ich rodzin i znajomych ale również osób nie związanych z naszą działalnością do włączenia się do wspólnej walki o zdrowie jednego z naszych zawodników – 11 letniego Tynora Iwo u którego w październiku 2018 roku zdiagnozowano cukrzycę oraz jego brata 7 letniego Bruna, który na cukrzycę choruje od małego.

Żeby pomóc musisz zrobić tylko jedną rzecz:
Na deklaracji podatkowej PIT wpisz w poszczególnych rubrykach:
131 – 0000457030. Jest to nr KRS fundacji Sportowcy Dzieciom
132 – kwotę o równowartości 1% twojego podatku
133 – SFS (153). Jest to nr ewidencyjny pod jakim Szkoła Futbolu Staniątki jest zarejestrowana w fundacji Sportowcy Dzieciom.

Zebrane środki finansowe zostaną przekazane na zakup insuliny, która musi być regularnie podawana braciom do końca życia oraz pompy insulinowej, która pomoże w monitorowaniu poziomu cukru i dawkowaniu odpowiedniej ilości cukru.


 

 

#JEŚLIPOMOŻESZWSZYSTKOMOŻESZ

iwo


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved