Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
P1190558

Nasze szkółki | Gmina Niepołomice

W gminie Niepołomice zajęcia odbywają się na obiektach sportowych o sztucznej nawierzchni typu orlik w Podłężu, Woli Batorskiej i Niepołomicach oraz stadionie sportowym w Staniątkach w sezonie letnim a w sezonie zimowym w salach sportowych w Szkole Podstawowej w Staniątkach, Podłężu, Woli Batorskiej i Zabierzowie Bocheńskim oraz Liceum Ogólnokształcącym i Gimnazjum w Niepołomicach. Treningi Prowadzone są przez trenera Krzysztofa Tureckiego,  Krzysztofa Gąsienica, Konrada Matysiaka, Joannę Gruszkę oraz Filipa Mazurkowa.

Pratt & Whitney Tubes Klasa IB - rocznik 2010

Trener prowadzący: Adrian Fedoruk, tel.: 515 771 525

Kadra: Dubiel Mateusz, Dziewoński Adam, Kopytko Jan, Latała Bartosz, Oryszczak Jakub, Pietrzyk Dawid, Pietrzyk Korneliusz, Przychodzień Julian, Sergi-Pawlusiński Kajetan, Turchan Jakub, Tyrała Tomasz, Włodarczyk Wiktor, Zabłocki Dawid.

Zobacz harmonogram treningów klasy IB TUTAJ

Klasa IC - rocznik 2011-2012

Trener prowadzący: Joanna Gruszka, tel.: 661 016 520

Kadra: Casino Artur, Cylny Norbert, Gądor Karol, Gądor Szymon, Golonka Tymoteusz, Grochot Michał, Jagła Michał, Karpisz Filip, Krasnodębski Artur, Kurzeja Karol, Lebiest Julian, Maj Tadeusz, Migdał Szymon, Nawrot Mateusz, Obrok Krzysztof, Pawlik Jakub, Pilch Szymon, Rybiański Wojciech, Skiba Maksymilian, Skowronek Patryk, Strójwąs Kacper, Urban Jakub, Wieczorek Oliwier, Woźniak Piotr

Zobacz harmonogram treningów klasy IC TUTAJ

klasa IE - rocznik 2010

Trener prowadzący: Krzysztof Bułat, tel.: 510 959 932

Kadra: Bednarczyk Piotr, Dziedzic Oliwier, Grochot Błażej, Gumulec Mateusz, Klima Aleksander, Klima Franciszek, Ksiązek Szymon, Marecik Dominik, Pietrzyk Szymon, Rogowski Jakub, Stokłosa Norbert, Włodarczyk Wiktor.

Zobacz harmonogram treningów klasy IE TUTAJ

Metal Max klasa IIB - rocznik 2009-2010

Trener prowadzący: Adrian Fedoruk, tel: 515 771 525

Kadra: Bałos Jan, Buczek Michał, Czapiga Kajetan, Czaplak Filip, Dąbrowski Maciej, Grabowski Marcel, Jachimczak Wojciech, Jagła Paweł, Kai Heik, Kasprzyk Jan, Klich Bartosz, Krawczyk Michał, Krom Mateusz, Kozłowski Filip, Maciejewski Michał, Pasisz Julian, Pietrzyk Korneliusz, Pyrlik Jan, Pyrlik Karol, Radzik Piotr, Sokół Michał, Sonik Wojciech, Stolarz Kacper, Ślusarek Antoni, Świętek Kacper, Turecki Mateusz, Warczykowski Tymoteusz, Włodarczyk Wiktor, Zabłocki Dawid, Zawadzki Andrzej

Zobacz harmonogram treningów klasy IIB TUTAJ

Algida klasa IID - rocznik 2008-2009

Trener prowadzący: Konrad Matysiak, tel.: 602 634 269.

Kadra: Cholewa Krystian, Chyra Piotr, Cuninghan Ciaran, Gicala Jan, Grzegorzak Grzegorz, Krawczyk Ksawery, Krawczyk Maks, Makowski Mikołaj, Matusz Kacper, Musiał Jakub, Nowak Karol, Radwański Piotr, Sendor Jakub, Siwek Filip, Stefański Damian, Szymski Fabian, Tynor Iwo, Wajda Krzysztof

Zobacz harmonogram treningów klasy IID TUTAJ

 

Arispol klasa IIIB - rocznik 2006-2007

Trener prowadzący: Krzysztof Turecki, tel.: 605 525 999

Kadra: Bilski Jan, Damian Musiał, Dziadura Maciej, Giza Adam, Gorycki Michał, Grodecki Mateusz, Ignacy Przewłocki, Kosiński Patryk, Michał Kowalski, Nosal Piotr, Słowikowski Michał, Szybiński Kacper, Szybiński Kamil, Stolarz Mateusz, Żak Igor

Zobacz harmonogram treningów klasy IIIB TUTAJ

 

Skrawmet klasa IIIC - rocznik 2006-2007

Trener prowadzący: Konrad Matysiak, tel.: 602 634 269.

Kadra: Buczek Sebastian, Cholewa Jan, Garlej Mikołaj, Honzek Paweł, Jakóbczyk Kamil, Kacper Warkowski, Kaczmarczyk Filip, Karecki Adam,  Korpała Nataniel, Łukasik Bartosz, Łysiak Marek, Moździerz Jakub, Raniszewski Kacper, Sokół Sebastian, Warzecha Antoni, Widła Mateusz

Zobacz harmonogram treningów klasy IIIC TUTAJ

Klimax&Ościeżnica klasa IVB - rocznik 2004-2005

Trener prowadzący: Krzysztof Gąsienica tel.: 510 507 922.

Kadra: Baran Jakub, Chytroś Mieszko, Cięciwa Oskar, Gawlik Hubert, Giza Antoni, Jach Maksymilian, Judka Dawid, Kaczmarczyk Patryk, Kaczmarek Sebastian, Kaczyński Borys, Karecki Dawid, Kasprzyk Jakub, Klima Sebastian, Kostuch Adrian, Mazur Daniel, Mazur Dominik,  Orzechowski Michał, Ostrowski Igor, Radwański Jakub, Rutkowicz Wojciech, Sądel Jakub, Sendor Adam, Solarz Mikołaj, Sonik Szymon, Stachowicz Olaf, Stachura Łukasz, Świętoniowski Jakub

Zobacz harmonogram treningów klasy IVB TUTAJ

Spar klasa V - rocznik 2002-2003

Trener prowadzący: Krzysztof Gąsienica tel.: 510 507 922.

Kadra: Balicki Radosław, Barnaś Kamil, Dąbrowski Szymon, Grochot Jakub, Klich Klaudiusz, Klima Jarosław, Kostuch Jan, Krzysztofek Bartosz, Lebierd Mikołaj, Michalik Damian, Michalski Szymon, Palich Karol, Pieprzyca Kacper, Pierzchała Kamil, Puścizna Konrad, Rys Kamil, Stachura Dawid, Wiej Krzysztof, Wajda Jakub, Wszołek Michał

Zobacz harmonogram treningów klasy V TUTAJ

Nasze szkółki | Gmina Wieliczka

W gminie Wieliczka zajęcia odbywają się na obiektach sportowych o sztucznej nawierzchni typu orlik w Krzyszkowicach, Śledziejowicach, Kampusie Wielickim i Golkowicach w sezonie letnim oraz w salach sportowych w Centrum Sportu Solne Miasto i Szkole Podstawowej w Sierczy w sezonie zimowym. Treningi prowadzone są przez trenera Mateusza Dąbrowskiego, Joannę Gruszka, Katarzynę Rabisz i Filipa Mazurkowa.

klasa IA - rocznik 2010-2012

Trener prowadzący: Joanna Gruszka, tel.: 661 016 520, Katarzyna Rabisz, tel.: 506 708 503.

Kadra: Bąbka Szymon, Chmiel Piotr, Ciekalski Borys, Dębosz Michał , Drożdż Filip, Grabowski Antoni, Kowal Mateusz, Kucwaj Tymoteusz, Kulawik Szymek, Nieckula Maksymilian, Piekarniak Franciszek, Połomski Jan, Pracuch Błażej, Wiechczyński Dominik, Wielogórski Maksymilian, Zając Szymon, Zaporowski Franciszek , Zmyj Marcin, Żołnierczyk Karol

Zobacz harmonogram treningów klasy IA TUTAJ

 

Klasa IF - rocznik 2010-2012

Trener prowadzący: Krzysztof Kiebuła, tel.: 793 707 332,

Kadra: Baniak Filip, Barwicki Franciszek, Bąbel Krzysztof, Bębnowicz Szymon, Faudon Mathieu, Jania Mateusz, Kapelko Adam, Kajtoch Robert, Kaźmierski Dawid, Krauze Iwo, Kupiec Mikołaj, Lubaś Michał, Pawlik Jakub, Piotrowicz Antoni, Surman Piotr, Ślusarczyk Adam, Wista Oliwier, Włodarczyk Adam, Znamirowski Bartosz

Zobacz harmonogram treningów klasy IF TUTAJ

ABD Group klasa IIA - rocznik 2008-2009

Trener prowadzący: Dąbrowski Mateusz, tel.: 663 714 442.

Kadra: Banaszkiewicz Hanna, Banaszkiewicz Jan, Dyda Wiktor, Horecki Kacper, Horecki Rafał, Hyży Kacper, Jaszewski Marcin, Kmieć Paweł, Nawalny Tomasz, Pacut Bogumił, Pieprzyk Rafał, Szilder Dawid, Szostak Dymitr, Szwed Aleksander, Tomza Oskar, Zgud Sebastian

Zobacz harmonogram treningów klasy IIA TUTAJ

 

 

klasa IIF - rocznik 2006-2009

Trener prowadzący: Joanna Gruszka, tel.: 661 016 520

Kadra: Cygan Eryk, Dziedzic Jakub, Wrona Przemysław, Stefanik Sebastian, Kozak Eryk, Gawęda Dawid, Nawrocki Wiktor, Saletnik Jakub, Kurek Octavian, Biegański Krystian, Kozak Szymon, Pabiś Patrycja, Madejski Bartłomiej, Surowiec Nikodem, Galiak Jan, Godula Oliwier, Kap Paweł , Rutkowski Mateusz, Ciekalski Borys, Piekarniak Franciszek

Zobacz harmonogram treningów klasy IIF TUTAJ

 

klasa IIG - rocznik 2009-2011

Trener prowadzący: Joanna Gruszka, tel.: 661 016 520

Kadra: Kowal Mateusz, Żołnierczyk Karol, Oleksa Kacper, Zmyj Marcin, Kołaczkowski Wojciech, Kołaczkowski Tomasz, Ptak Jakub, Palim Julia, Kubla Michał, Janas Marcel, Wiater Jakub, Wójtowicz Mateusz, Horeau Milan, Szostak Karol, Szostak Iwo, Messing Mieszko, Orłowski Wiktor, Dębski Dawid, Nieckula Maksymilian

Zobacz harmonogram treningów klasy IIG TUTAJ

 

BEKO klasa IIIA - rocznik 2006-2007

Trener prowadzący: Filip Mazurków, tel: 660 789 071,

Kadra: Badura Rafał , Bryksy Franciszek, Bunikowski Jakub, Chmiel Michał, Chmielowski Tomasz, Foster Sean, Kętrzyński Sean, Messing Tymon, Siwek Aleksander, Skowron Karol, Świątek Jakub

Zobacz harmonogram treningów klasy IIIA TUTAJ

Kortrans klasa IVA - rocznik 2004-2005

Trener prowadzący: Dąbrowski Mateusz, tel.: 663 714 442,

Kadra: Bębas Michał, Biegański Kacper, Chmiel Szymon, Czech Karol, Czopanowski Jakub, Dębosz Jakub, Dębosz Mikołaj , Gałęzewski Mateusz, Jędral Patryk, Jędrzejczyk Mikołaj, Kacprzak Mateusz, Karwala Eryk, Kasperek Kamil, Kilian Piotr, Kotara Kacper, Krawczyk Jakub, Kuczaj Łukasz, Możdżan Wojciech, Nowak Filip, Piotrowski Paweł, Stokłosa Kamil, Szpinda Mikołaj, Tekiela Kacper

Zobacz harmonogram treningów klasy IVA TUTAJ

Nasze szkółki | Gmina Bochnia

W gminie Bochnia zajęcia odbywają się na hali sportowej oraz boisku przy Zespole Szkół w Proszówkach oraz na sali sportowej i boisku przy gimnazjum w Stanisławicach a także na stadionie sportowym w Cikowicach w okresie letnim.  Treningi prowadzone są przez trenera. Filipa Mazurkowa i Konrada Matysiaka.

AR Carton klasa IIC - rocznik 2006-2010

Trener prowadzący: Konrad Matysiak, tel.: 602 634 269.

Kadra: Bawół Jan, Czapla Krzysztof, Fita Filip, Fita Kacper, Jawień Wiktor, Judka Jakub , Juszczak Jan, Kozub Damian, Marcin Janecki, Miękina Bartłomiej Miękina Mateusz, Pajor Jakub , Papuga Artur, Połeć Maks, Rajski Eryk, Skoczek Bruno, Skrzypiec Jakub , Starczeus Aleksander, Szewczyk Eryk , Tomalak Bartosz

Zobacz harmonogram treningów klasy IIC TUTAJ

 

klasa IIE - rocznik 2006-2009

Trener prowadzący: Filip Mazurków, tel: 660 789 071,

Kadra: Grupa naborowa, Bacik Michał, Czyżycki Maciej, Herjan Kacper, Kapral Robert, Karski Michał, Kozak Bartłomiej, Kumala Kajetan, Oleksiński Kacper, Pasiut Wiktor, Pruchnicki Jakub, Pruchnicki Maciej, Śleziak Filip, Wszołek Filip

Zobacz harmonogram treningów klasy IIE TUTAJ

Nasze szkółki | Gmina Kłaj

W gminie Kłaj zajęcia odbywają się na hali sportowej przy Zespole Szkół w Szarowie oraz na stadionie sportowym w Szarowie w okresie letnim.  Treningi prowadzone są przez trenera Krzysztofa Tureckiego.

Klasa IIID - rocznik 2004-2007

Trener prowadzący: Krzysztof Turecki, tel.: 605 525 999

Kadra: grupa naborowa, Balwierz Tomasz, Cudak Jakub, Gruszecki Dawid, Gucwa Kacper, Kowal Sebastian, Krawczyk Mateusz, Niedźwiedź Maciej, Rajca Kamil, Sieńko Kornel, Sobkiewicz Filip, Wroniewicz Oskar,

Zobacz harmonogram treningów klasy IIID TUTAJ

Nasze szkółki | Gmina Biskupice

W gminie Biskupice zajęcia odbywają się na stadionie w Biskupicach w okresie letnim oraz na hali w Łazanach w okresie zimowym. Treningi prowadzone są przez Krzysztofa Tureckiego i Krzysztofa Bułat.

klasa ID - rocznik 2009-2012

Trener prowadzący: Bułat Krzysztof, tel: 510-959-932,

Kadra: Dudek Jakub, Gonkiewicz Wojciech, Gronkiewicz Maciej, Janik Krzysztof, Kojder Michał, Kowalski Franciszek, Kubit Maciej, Mazur Arkadiusz, Marosz Szczepan, Matykiewicz Jakub, Pazdan Kamil, Surówka Oliwier, Surówka Szymon, Tontor Marcin,

Zobacz harmonogram treningów klasy ID TUTAJ

klasa IIIE - rocznik 2006-2009

Trener prowadzący: Bułat Krzysztof, tel: 510-959-932,

Kadra: Balawajder Marek, Balawajder Piotr, Jachimczak Nikodem, Jachimczak Filip, Kojder Adam, Synowski Szymon, Tontor Michał.

 

Zobacz harmonogram treningów klasy IIIE TUTAJ



Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
gminaklaj2

Sponsor Strategiczny

kortrans2

Główni Sponsorzy

oscieznica2
arispol2
oscieznica2
arispol2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2
frugo_www

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

Partnerzy



Wspierają nas

Instytucje

Powiat Wielicki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Departament Funduszy Europejskich

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Urząd Województwa Małopolskiego Departament Turystyki, Sportu i Promocji

Firmy

Algida

Arispol

Beko

Biuro Rachunkowe Finanse

Coca-Cola

F.P.U.H Ościeżnica

Frugo

Kortrans

Kraksport

METAL-MAX

Powiat Wielicki

Pratt & Whitney Tubes

Skrawmet

Spar

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Urząd Miasta i Gminy Niepołomice

Patroni medialni

Dziennik Polski

Futbol Małopolska

Gazeta Niepołomicka

Głos Wielicki

Panorama Powiatu Wielickiego

Radio Kraków

Radio RMF Maxxx

Przyjaciele

Adam Gawlik

Andrzej Jach

Andrzej Koprynia

Grzegorz Czajkowski

Janusz Kiełbasa

Jarosław Pieprzyca

Leszek Łubiarz

Marcin Kluska

Paweł Chorosz

Paweł Rys

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

Solne Miasto Wieliczka

Sławomir Charęża

Sławomir Włodek

Tomasz Iwański

Wojciech Tworzydło

Zenon Piętak

Placówki oświatowe

Przedszkole Podłęże

Przedszkole Wola Batorska

SP Brzezie

SP Niepołomice

SP nr 2 Wieliczka

SP nr 3 Niepołomice-Podgrabie

SP nr 3 Wieliczka

SP nr 4 Wieliczka

SP Podłęże

SP Siercza

SP Śledziejowice

SP Staniątki

SP Suchoraba

SP Szarów

SP Wola Batorska

SP Wola Zabierzowska

SP Zabierzów Bocheński

SP Zagórze

SP Zakrzów

Created by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved