PIŁKARSKIE URODZINY

Jeżeli szukasz pomysłu na organizację urodzin dla swojego dziecka, skontaktuj się z Nami a przygotujemy dla Ciebie i Twojego dziecka specjalną ofertę!

W skład oferty wchodzą m.in. : zajęcia z trenerem (gry i zabawy, turniej, konkurs rzutów karnych oraz mecz z rodzicami), zaproszenia dla uczestników, dyplomy oraz jedyny w swoim rodzaju – upominek dla solenizanta!

Przełam rutynę i zorganizuj razem z nami sportowe urodziny dla Twojego dziecka!  Koniec z imprezami, które ograniczają się tylko do obżerania słodyczami i wizytami w fast foodach, z nami Twoje dziecko spędzi czas zdrowo i aktywnie. Jako Szkoła Futbolu wiemy ile daje radości daje aktywnie spędzony czas oraz jak pozytywnie wpływa on na nasze zdrowie.

Sportowe urodziny gwarantują nie tylko świetną zabawę ale również udowadniają, że nawet najmniejsza aktywność fizyczna niesie za sobą dużo frajdy.

Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku zapraszamy do organizacji niezapomnianych urodzin w konwencji sportowej, scenariusz imprezy dopasowujemy do zainteresowań, umiejętności, a przede wszystkim do wieku Twojego dziecka!

Wiemy jaką olbrzymią uwagę dzieci poświęcają swoim urodzinom – to dla nich jeden z najważniejszych dni w roku! Świętowanie urodzin z nami to świetna zabawa, która sprawi, że przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka będzie wyjątkowe i niezapomniane…!

Wybierz odpowiedni dla Ciebie pakiet!

Pakiety dla Ciebie

Podstawowy

Czas trwania: 120 minut

Pakiet podstawowy zawiera: gry i zabawy integracyjne, turniej sportowy, dyplomy dla każdego uczestnika oraz upominek dla Solenizanta.

Miejsce: Gminne Centrum Spotu w Staniątkach, ul. Sportowa 961.  (boisko oraz altanka gastronomiczna)

Maksymalna ilość osób: 15 dzieci

Dodatkowo można zamówić medal dla każdego uczestnika w cenie 10zł/sztuka.

Do pakietu zamawiający otrzymuje 15 zaproszeń.

Dodatkowo płatne:

150 zł (wynajem kawiarenki w Pawilonie A na czas poczęstunku urodzin, w tym dekoracje oraz zestaw jednorazowych tacek i sztućców o charakterze sportowym) oraz 10zł/dziecko poczęstunek słodko-słony (krakersy, żelki, popcorn, owoce, soczek i woda).

lub

100 zł (wynajem altanki gastronomicznej wraz z ławkami i stołami). Poczęstunek jest organizowany we własnym zakresie.

Rozszerzony

Czas trwania: 180 minut

Pakiet rozszerzony zawiera: gry i zabawy integracyjne, pięciobój sportowy, turniej piłkarski i konkurs rzutów karnych z upominkiem, dyplomy dla każdego uczestnika oraz upominek dla Solenizanta.

Miejsce: Gminne Centrum Spotu w Staniątkach, ul. Sportowa 961  (boisko oraz altanka gastronomiczna)

Maksymalna ilość osób: 15 dzieci

Dodatkowo można zamówić medal dla każdego uczestnika w cenie 10zł/sztuka.

Do pakietu zamawiający otrzymuje 15 zaproszeń.

Dodatkowo płatne:

200 zł (wynajem kawiarenki w Pawilonie A na czas poczęstunku urodzin, w tym dekoracje oraz zestaw jednorazowych tacek i sztućców o charakterze sportowym) oraz 10zł/dziecko poczęstunek słodko-słony (krakersy, żelki, popcorn, owoce, soczek i woda).

lub

150 zł (wynajem altanki gastronomicznej wraz z ławkami i stołami). Poczęstunek jest organizowany we własnym zakresie.

nasze poprzednie urodziny