Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
URODZINY_PROJKETY

PIŁKARSKIE URODZINY

Jeżeli szukasz pomysłu na organizację urodzin dla swojego dziecka, napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę, w skład której wchodzą zajęcia z trenem (gry, zabawy, turniej, konkurs rzutów karnych, mecz z rodzicami), zaproszenia dla uczestników, dyplomy i medale dla każdego oraz upominek dla solenizanta.

 

Piłkarskie urodziny organizujemy przede wszystkim na hali w Szkole Podstawowej w Staniątkach lub w przypadku ładnej pogody w dowolnym miejscu. Urodziny również możemy zorganizować na wybranym obiekcie sportowym.

 

Podstawowy czas trwania Piłkarskich Urodziny to około 2 godziny zegarowe, w przypadku pakietu rozszerzonego o Olimpiadę Sportową czas wydłuża się do 3 godzin.

 

Pakiet Podstawowy zawiera: gry i zabawy integracyjne oraz turniej sportowy, dyplomy dla każdego uczestnika oraz upominek dla Solenizanta. Koszt 200 zł*, czas trwania 2 godziny.

Pakiet Rozszerzony zawiera: pięciobój sportowy razem z upominkami, gry i zabawy integracyjne oraz turniej sportowy, dyplomy dla każdego uczestnika oraz upominek dla Solenizanta. Koszt 350 zł*, czas trwania 3 godziny.

 

Dodatkowo płatne oferujemy: zaproszenia, medale dla uczestników, puchar lub statuetka dla Solenizanta

 

* cena nie zawiera kosztów związanych z wynajmiem obiektów sportowych. Cena ustalana w zależności od obiektu sportowego.

 

Wypełnij formularz poniżej, wkrótce się z Tobą skontaktujemy i przedstawimy ofertę.

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved