Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
strona_napis_PROJEKTY

Nasze Projekty

OBOZY piłkarskie

Organizujemy letnie i zimowe wyjazdowe obozy piłkarskie, które od strony sportowej zapewniają dynamiczny rozwój umiejętności piłkarskich a z drugiej dostarczają wiele pozytywnych przeżyć i emocji, które na długo pozostają w pamięci uczestników.
więcej

PÓŁKOLONIE

Organizujemy pięciodniowe stacjonarne piłkarskie półkolonie, które są idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia Twojemu dziecku atrakcji podczas ferii zimowych i wakacji letnich.
więcej

Indywidualne treningi

Oferujemy indywidualne treningi piłkarskie i bramkarskie prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z wykorzystaniem nowoczesnych metod treningowych, dzięki którym w znaczący i szybszy sposób poprawisz swoje umiejętności.
więcej

Bambini - zajęcia piłkarskie dla 3-4 latków

Bambini to zajęcia sportowe dedykowane dzieciom w wieku 3 i 4 lat. Wykwalifikowana kadra trenerska zadba o miłą i przyjazną atmosferę dzięki czemu Twoja pociecha pokocha sport na całe życie.
więcej

PIŁKARSKIE URODZINY

Zorganizujemy dla Twojego dziecka i jego znajomych piłkarskie urodziny a towarzyszące emocje sportowe, sprawią że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci uczestnikom.
więcej

Mam pomysł

Jedną z wartości Szkoły Futbolu jest chęć do ciągłego rozwoju. Jeżeli masz jakiś pomysł w aspekcie sportowym lub organizacyjnym, inicjatywę jaką moglibyśmy dla Ciebie, Twojego Dziecka, szkoły lub miejscowości zrealizować podziel się nim z nami.
więcej

Treningi dla tatusiów

Oferujemy treningi dla Tatusiów, składające się z dwóch części. Pierwsza ogólnorozwojowa i druga część piłkarska.
więcej

TRENINGI W MAŁYCH GRUPACH

Treningi w małych grupach to zajęcia mające na celu doskonalenie umiejętności indywidualnych zawodnika w aspekcie panowania nad piłką, dryblingu, gry 1x1 oraz koordynacji.
więcej


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved