Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
DSC_9824

Trener Mateusz Dąbrowski wyróżniony podczas VI Niepołomickiej Gali Sportu

Trener Mateusz Dąbrowski wyróżniony w kategorii Trener roku 2018 podczas VI Niepołomickiej Gali Sportu – gratulujemy !

Nagroda została przyznana za osiągnięcia w sezonie 207/18 z drużyną młodzików – mistrzostwo I ligi  myślenicko-wielickiej oraz pierwszą rundę sezonu 2018/19 za doprowadzenie drużyny roczniak 2005 do ligi małopolskiej, wprowadzenie rocznika 2004 do I ligi myślenicko-wielickiej oraz II miejsce młodzików w lidze myślenicko-wielickiej – gratulujemy zawodnikom i trenerowi Mateuszowi!


 

„Trener Mateusz Dąbrowski to wspaniały człowiek, bardzo dobry trener z ogromną wiedzą i z niesamowitym charakterem, dzięki któremu zawodnicy na boisku zrobią dla niego wszystko. Bardzo się cieszę że, jest w zespole Szkoły Futbolu Staniątki i że, został wyróżniony podczas VI Niepołomickiej Gali Sportu a ja miałem przyjemność odebrania nagrody” – Turecki Krzysztof, Dyrektor Operacyjny SFS

IMG_0041


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved