Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...

Klub Przyjaciół Szkoły Futbolu

Szkoła Futbolu Staniątki jest stowarzyszeniem które zostało założone w 2009 roku. Głównym celem jest popularyzacja i rozwój sportu wśród najmłodszych dzieci, głównie na terenie Powiatu Wielickiego.

Misją Szkoły Futbolu jest stworzenie oraz wdrożenie programu który będzie miał na celu wyszkolenie pełnowartościowych piłkarzy oraz wychowywanie dobrego człowieka dlatego na każdych zajęciach oprócz specjalnie przygotowanego treningu piłkarskiego kształtujemy estetykę ruchu, uczymy dyscypliny, zasad fair-play, zdrowego trybu życia oraz kształtujemy osobowość dlatego oferujemy naszym podopiecznym trening poprzez zabawę i edukację oraz wychowanie poprzez sport.

Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na podnoszenie poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, żeby Nasi wychowankowie mieli najlepsze warunki do rozwijania swojej pasji jaką jest piłka nożna. Używamy na zajęciach profesjonalnego sprzętu sportowego a treningi prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, m.in. wychowanków Wisły Kraków.

Wychodząc naprzeciw naszym planom, pragniemy Państwa zainteresować partnerstwem w naszym przedsięwzięciu i zaprosić do KLUBU PRZYJACIÓŁ SZKOŁY FUTBOLU STANIĄTKI.

Przyjacielem Szkoły Futbolu Staniątki może zostać każda osoba, podmiot gospodarczy lub instytucja która w znaczący sposób zaangażuje się w pomoc na rzecz naszego stowarzyszenia. Udzielana pomoc może mieć charakter pracy fizycznej lub promocyjnej podczas organizacji wydarzeń sportowych bądź też wsparcia finansowego poprzez dokonanie wpłaty o dowolnej kwocie  na rachunek banku PEKAO S.A. 22 1240 5080 1111 0010 6357 5199

Dzięki tej współpracy będziemy w stanie zapewnić naszym młodym piłkarzom jak najlepsze warunki do rozwijania swoich umiejętności piłkarskich. Zebrane w ten sposób środki finansowe zostaną w całości przeznaczone na sprzęt sportowy, organizację wyjazdów na mecze, turnieje oraz obozy piłkarskie a także stypendia sportowe. W ramach pomocy istnieje również możliwość ufundowania stypendium dla zawodnika w postaci opłacania składek miesięcznych oraz dodatkowych opłat związanych m.in. z udziałem w obozach sportowych.  Wierzymy że nasza działalność Państwa zainteresuje a wspólna pasja do piłki nożnej będzie początkiem naszej współpracy.

W imieniu wszystkich zawodników naszej szkółki piłkarskiej oraz Zarządu jesteśmy wdzięczni za każdą okazaną pomoc a wszystkich członków Klubu pragniemy szczególnie wyróżnić poprzez wymienienie na naszej stronie.

W przypadku pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.
Krzysztof Turecki, tel.:  605-525-999, e-mail:  k.turecki@szkolafutbolu.pl


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved