Filip Mazurków

Kwalifikacje: trener UEFA B

Telefon: 660-789-071

Email: f.mazurkow@szkolafutbolu.pl

O mnie: Trener drużyny Młodzików Szkoły Futbolu Staniątki, w SFS od 2015 roku. Absolwent studiów licencjackich na AGH oraz magisterskich na UJ oraz aktualnie student IV roku Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trener z licencją trenerską UEFA B oraz stopniem Coerver Coaching Trainer. Odbył półroczny staż w Wiśle Kraków S.A. oraz TS Wisła Kraków. Uczestnik wielu konferencji krajowych i międzynarodowych oraz ogólnopolskich piłkarskich obozów skierowanych dla zawodników wyróżniających się w swoich klubach. W Szkole Futbolu Staniątki osiągnął wiele sukcesów. W sezonach 2017/18 i 2018/19 sięgnął po Mistrzostwo Wielickiej Ligi Halowej z rocznikiem 2006/2007 , wygrał Wielicką Ligę Orlików z rocznikiem 2007 oraz Wielicką Ligę Młodzików z rocznikiem 2008 z którą również wywalczył srebrne medale w prestiżowym, ogólnopolskim turnieju Bądź Następny. Trzykrotnie z rzędu wraz z grupami U-11 zdobywał złoty medal na turnieju Miast Partnerskich Kurim Cup. Osoba, dla której liczy się przede wszystkim efektywność treningu i rozwój indywidualny zawodników. Stawia na świadomy udział swoich podopiecznych w procesie szkolenia.