Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
kuba_kadra

Jakub Moździerz powołany na zgrupowanie kadry małopolski – gratulujemy

Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że jeden z naszych zawodników z rocznika 2007, został powołany na zgrupowanie Kadry Małopolski, które będzie miało miejsce w Stryszawie w terminie 19-27 lipca 2019 roku! Obóz jest przygotowany zarówno dla rocznika 2007 jak i 2006! ‍♂️

Jakub Moździerz, bo o nim mowa, dotychczas miał możliwość uczestnictwa jedynie na dwóch jednodniowych zgrupowaniach oraz jednym turnieju na Słowacji wraz z Kadrą Małopolski, a mimo to jego ciężka praca została doceniona przez selekcjonerów MZPN! ⚽️

Dla #SFS jak i dla samego Jakuba, który jest uczniem szkoły podstawowej w Staniątkach, jest to ogromne wyróżnienie oraz niepodważalny sukces. Warto zaznaczyć, że większość uczestników zgrupowania to wychowankowie takich marek jak Wisła KrakówMKS Cracovia SSA czy Sandecja Nowy Sącz!

Kuba, całe #SFS trzyma za Ciebie kciuki!
Powodzenia!

 

IMG_2288


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved