Przygoda z piłką zaczyna się tutaj...
wisla-testy_strpna

Hubert, Dominik i Olaf zaproszeni na testy do Wisły kraków

Miło nam poinformować, że kolejni nasi wychowankowie tym razem w roczniku 2005 zostali zaproszeni na testy do Wisły Kraków!

Hubert Gawlik, Dominik Mazur i Olaf Stachowicz w najbliższych dniach będą trenować z rówieśnikami Wisły Kraków a w sobotę rozegrają kontrolne mecze z Polonią Bytom oraz Zagłębiem Sosnowiec – mocno trzymamy kciuki za udany występ !

Wymienieni zawodnicy są wychowankami trenera Krzysztofa Gąsienicy a obecnie Mateusza Dąbrowskiego. W ubiegłym sezonie wspólnie z drużyną wygrali I ligę myślenicko-wielicką a w obecnym reprezentują Szkołę Futbolu Staniątki w lidze małopolskiej. Ich dobra forma została zauważona przez byłego trenera SFS, a od 4 lat trenera Wisły Kraków Michała Janię podczas kontrolnego meczu z Wisła Kraków w pierwszym tygodniu ferii.


 

Powodzenia chłopcy !

 


Instytucje

umigniepolomice2
powiat2
malopolska-web
ministerstwo2


Główni Sponsorzy

arispol2
oscieznica2

Sponsorzy


Sponsorzy techniczni

beko2
algida2
spar2
coca_cola2

Patroni Medialni

dziennik2
rmfmaxxx2
gazetaniepolomicka2
futmal2

PartnerzyCreated by Szkoła Futbolu Staniątki All rights reserved